Siyah 8

bende böyle şeylere inanmam ama okadar terslik varki üzerimizde ne yapalım bunu deneyelim dedik bak sizide bırakmıyo terslik elemanın eli yarılmış buedan kendiine geçmiş olsun diliyorum :elsalla ve de biran önce bu uğursuzluğun tepebizden gitmesini diliyorum :taptim

saol drka bir an önce kurtulsak şu lanetten o kadar mutlu olucamki. feci sıkıldım zaten bu aralar. bi stüdyoya deliler gibi ihtiyacım var. :metalhead bu arada siteden ( www.sendrom.org ) parçayı indirip yorum yaparsan sevinirim. gerçi davul+bass yok ama idare edersin. ;) hepimize allah yardım etsin. ne diyeyim. :kahve sizden kayıt beklemekteyim...

:) sen zaten hiçbi şey söyleme anca vur davula :p insan yorum yapar :D neyse şaka bi yana alper gelene kadar bi stüdyo yapalım yoksa kafayı yicem...

abi dinledim kaydını baya iyi...bide grupla bi kayıt yapsanız daha iyi olacak yinede güzel olmuş daha bekliyoruz LObi grubu yürekten başarılar diler :alkıs :metal

drka demiş ki:
abi dinledim kaydını baya iyi...bide grupla bi kayıt yapsanız daha iyi olacak yinede güzel olmuş daha bekliyoruz LObi grubu yürekten başarılar diler :alkıs :metal

çok teşekkürler arkadaşım. bizde SIYAH 8 olarak sonuna kadar LObi'yi destekliyoruz. sizleri dinlemeyi gerçekten çok istiyorum. ilgi alaka için çok teşekkürler tekrar...

LOby demiş ki:
umut indirdim abi kaydınızı ses rengini beendim guzel de yanlıs kullanıosun gibi geldi yaa ama bence gayet guzel ses rengin

saol dostum. tavsiyen var mı ? sonuçta amatör bi vokalim ders mers almadan öyle elimizden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. açıkçası o kayıttaki vokalimi beğenmiyorum. çok isteksiz bi hal var. kendim dinleyincede fark edebiliyorum bunu, ama stüdyo kaydı bambaşka olur. yinede tavsiye beklerim senden. gitarı nasıl buldun ? melodi falan...

neyse uzatmıyım çok teşekkürler dostum ilgi alaka için muhakkak sizleride dinlemek istiyorum... ;)

abi gerçekten bi şan dersi alsan seni kimse tutamaz şimdi bunu bazıları yalakalık olarak nitelendircek ama ben takmıyorum ve studyo kayıtlarınızı dört gözle bekliyorum.

napıyonuz la çok beğendim şarkıyı kayıt çok kötü zaten bas ve davul eksikliğinide giderin fıstık gibi grup olursunuz başarıalr kardeşelr devamlı sizi dinliyorum ha :D

yorum ve tavsiyeleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar.

drka dediğinde haklısın eğitim konusu aklımda. bi türlü vakit vs. denkleştiremediğim için hep erteliyorum. bu arada sizdende bi kayıt bekliyorum.

efe saol kardeşim. umarım eylül sonu, ekim başı gibi; en kötü ihtimalle hücum kayıt olarak parçalarımıza yer vericez.

destekleriniz için gerçekten çok saolun... ;)

umutçum...canım benim.....sana o şarkı lanetli demiştik değil mi?(stüdyoda gitarla çaldığım şarkıdan bahsediyorum[açıklamadığın dolayısıyla beni rezil etmediğin için ayrıca teşekkür ederim])
harbiden lanetli dönerken kadir has center'da tuvalette kaldım....neyse..
bende bizden bi kayıt bekliyorum....ama öncesi izmire gidecem...abi pazar günü gidiyorum....haftaya cumartesi veya pazar dönüyorum....döner dönmez girecez stüdyoya hiç dert etme....sadece bir hafta daha dayan.....görüşürüz......

:( ulan alper geliyo diye sevindim sen gidiyosun. ne şanssız grubuz biz ya. neyse artık bi hafta daha sabredicez. umarım ondan sonra bi aksilik çıkmazda çatır çatır girer çalarız. gerçi bizde bu şans varken :evil: pfff...

NOT : Eh Melih efendi sende o şarkıyı bi daha çalarsan bende seni cümle aleme rezil etmezmiyim :twisted: ona göre ayağını denk al. :p :D

umut bence atak yerlerine dikkat et sesin guzel ama atakların yeri yanlıs geldi bana yani cıkısların yersiz biraz ama yavas yavas olucaktır onlarda kapatırsın acıklarını . diyaframdan soyleyebiliomusun sarkılarını ?

ya sanırım o biraz şarkının orjinalini düşünerek söylediğim için öyle oldu. gerçi doğrudur o kayıttan hiç memnun değilim zaten. bi stüdyo kaydı olunca her şey daha net görülücek. açıkçası bende merak ediyorum. diyaframdan söyleyebilir miyim bende bilmiyorum ;)

çünkü kendini biraz zorladıın belli abi hafif detone olmalar sezdim ben :) işte diyaframın guzelligi kendini yormadan rahat rahat soyluyosun abi bence bi an once işini bilen birinden ogren bişiler bi ders olayına fln giriş derim ama sesin guzel sonuna kadar devam sonsuz basarılar usta....

HOŞGELDİN ALPER :D sonunda gitarist döndü. şimdi davulcu yolları bekliycez :? . neyse artık haftaya falan toparlanıp bi stüdyo yaparızda pasımız geçer. bugün bir yeni parça daha çıkardık. MELİH BEY sizi bekliyoruz :evil: sen geç gel bak ben seni nası rezil edicem. (sen biliyosun ne olduğunu :twisted: ) ona göre. hadi bakiyim. :metalhead

abi bence bir eksikleri tamamlayın öyle çok hızlı davranmayın bas çı davul cu falan bulun öyle girin stüdyoya o sırada siz evlerde buluşun kendiniz çalışın öyle halledin boşuna para gitmesin :)

Geri