Siyah 8

bi stüdyo daha geride kaldı. valla bana kalırsa iyi bi stüdyoydu arkadaşlar hepinizin ruhuna sağlık ;)

ilk defa birilerinin yanında çaldık. bu da değişik bi deneyim oldu bizlere. stüdyoda gürültümüze katlanan madden_da_third, Jean_Paul_Williams, Layne_Staley, melih beyimizin arkadaşı (ismini hatırlayamadım kusra bakmasın) saolun var olun. bi de destek oldu adamlar o gürültüde bize :) ulen amma kötüledim bizide he. ;)

valla umarım artık bi haltlar başarıyoruzdur. ben bi şeyler yaptığımıza inanıyorum, ama hala pek bi güvenim yok. hadi bakalım umarım bi şeyler yolunda giderde şu demo adam akıllı çıkar...

Bugün bu adamların demolarındaki şarkıları canlı canlı izledim ve dinledim....
Şunu söyleyeyim, bu adamları demoları çıkar çıkmaz dinleyin. Bence iş var... bateri süper, vokal güzel.

Arada Umut un brutal halleri de güzeldi, zaten refuse resist bir o bir ben azıştık :D

Jean_Paul la backvokal çalışmalarımıza hız vereceğiz galiba...

Bu adamların klibini de biz çekeceğiz... Dinleyin bir şekildedemolarını sahiden iyiler...

Eyvallah abiler....

Böyle demeyin kendimi bi bok zannediyorum sonra....

Abi bugün yine iyiydik....

Düzen şarkısı hariç.......Umut anladın sen....

neyse...

cuma stüdyo sonrası sizde toplanalım...ben gitarları alayım....bas yazayım üzerine....ardından son bir stüdoydan sonra demoyu çıkartalım....

kalın sağlıcakla.....

eyvallah can. hakkaten fazlasıyla moral oldun :) çok teşekkürler dostum. kamera alınca veririm size klibi çekersiniz, ama sen başrol oynican ona göre ;) bu arada yarın birlikteyiz... ;)

hakkatan melihin g.tünü kaldırmayın zaten 40 yılın başında bi kere çalıyo adam gibi :twisted: :p düzenin nakaratta harbi s.çtım farkındayım kusra bakmayın arkadaşlar. düzelecek, napalım bizde kuluz hata yapıyoruz. :roll: cuma tayfunuda getir hepbirlikte kasalım derim. lan cuma stüdyo yapacak mıyız ? ben sadece evde toplanıcaz sanıyodum. gerçi iyi olur yaparsak, ama 1 saat yeter 2 fazla gelir bundan sonra...

haftaya pazartesi deneme amaçlı kayıt yapıcaz. bakalım o nasıl olacak. ben hala kayıt için adam gibi bi yere gidelim derim. 911 prova için iyi, ama kayıt konusunda dandik gibi geliyo bana. bi de kapak tasarımı vs. gibi işler için yardım gerek :? neyse dostlar bugün iyi gibiydik. dinleyenlerimizi de memnun bıraktıysak ne mutlu bize :) hadi iyi bakın kendinize...

Kardeşler cuma stüdyo yok.. sadece ev çalışması var yanlışlık olasınnn..!!

p.tesi bana görede iyi çaldık... Melihin en iyi performansı diğebilirm... ;)

İşallah deneme kayıtımız da iyi olur... cuma görüşmek üzere... !!!

düzeltiyorum melih alperin noktasının üstüne nokta koydu :) ne dedim lan ben ?

neyse uzun lafın kısası cuma 1-2 arası 911'deyiz. hadi bakalım coşalım, coşturalım. yine izleyenlerimiz varmış. umarım beğenirler. :roll:

hım.. geçen günkü buluşmadan sonra meraklandım mp3'lerini dinleyeyim bu grubun dedim ama, umut777, imzandaki adrese tıklayınca şifre ve kullanıcı adı soruluyor... mp3lere başka şekillerde ulaşma şansım var mı?

ehehe :) sitenin serverında bir sorun var ya. benden kaynaklanmadığı içinde ne zaman düzelir bilemiyorum, ama kısa zaman zarfı içersinde demo kaydetme planlarımız var. ulaştırırım elden. hem ev kaydından çok daha iyi olur. saol ilgi ve alaka için...

hahahaha :) çok teşekkürler Teshkilattan. ismini unuttum desem kızmassın umarım. zaten çok kısa bi diyaloğumuz oldu seninle. istediğin demo olsun kaydedelim söz bizzat elden vericem. çok teşekkürler ya mutlu kılıyosunuz mesajlarınızla beni...

Rocker89 demiş ki:
su an nickinle ayni sayida mesajin var bilmem farkinda misin :) ben de merak ettim ama alacak zamanim yok artik ne yazik ki...ben nasil ulasabilirim?

farkındaydım :) bi an artık mesaj atmasam mı diye düşündüm zaten heheh :) . demo kaydolsun ben bi şekilde ulaştırırım sana ece. şu anda kayıtlı bi demo mevcut olmadığı için ulaşmanda mümkün değil haliyle :) . en kısa zamanda demoyu kaydedip. sizlere ulaşmasını sağlıycam. ilgi alaka vs. için çoooook teşekkürler ;)

umuT777 demiş ki:
hahahaha :) çok teşekkürler Teshkilattan. ismini unuttum desem kızmassın umarım. zaten çok kısa bi diyaloğumuz oldu seninle. istediğin demo olsun kaydedelim söz bizzat elden vericem. çok teşekkürler ya mutlu kılıyosunuz mesajlarınızla beni...
....
ismim kamil be nasıl unuttun... :twisted: abicim sen mutlu olcaksan ben sana günde 20 mesaj atarım ayıpsın...bende şu zor dönemi bir atlatsam...grup olayına göbekten dalıcam ozamanda sen yazarsın bizim gruba...

ehehe :) yok o kadar değil ara sıra hatırlandığımızı ve bizi desteklenleyenlerin olduğunu bilmek yetiyo.

ayıpsın hoca. sen grup kur ben takipçinizim şimdiden ;)

Abi yarın görüşürüz......

Umutçum darıldım yalnız ayda yılda bir iyi falan biliyorsun yania alışma süreci zart zurt....yorgunluk üstüne tuz biber.......ama bundan sonra bir aksilik çıkamadığı sürece sorun yok....

arkadaşlar ilgi ve alaka için teşekkür ederim.....

şaka melihim. alınma ;)

yarın 1'de gidelim ve görevimizi ifa edelim. hurrraa... :) bu ara stüdyoya sık sık giriyoruz iyi oluyo. seviyorum bu işi ya 8)

işte beklenen sahsıyet siyah 8 in bassçısı tayfun
ben geldim olum yarın fırtına kıbın esıcez studyo da ınletıcez orayı hadebakem sıkı calısmak sart oldu
buarada umut demo kaydı nerde yapacagımz kesınlestımı

oooo hoşgeldin tafu... ;) seni burda görmek çok güzel dostum...

bassçımızda foruma el attığına göre tam takım burdayız.

yarın kalabalıkmışız. hadi bakalım bi mini konser edasında prova olacak.

kayıt için taksim derim. joker,studiocafe,onair bide yeni bi yer varmış crush diye sanırım orasıda olabilir. bi araştıralım derim.

yarın her şeyi ayarlayalım artık. deneme kaydını yapalım ondan sonra zaten 1-2 prova olur en fazla. sonra demo için kayıt. :roll: hoooh ! düşüncesi bile geriyo len. umarım yüzümüzün akıyla çıkarız bu işten...

Geri