LAYLAYLOM'A NE OLDU

Tüneldeki Laylaylom'un sitesini internetde bulamadım. laylaylomshop isimli site açılmıyor.

Geçen sene Laylaylom'un sitesinde elektro klasik bir gitar beğenmişdim. İsmini hatırlamadığım için netde bulamıyorum. Laylaylom'un distributörü olduğu klasik gitar markaları hangileri ya da ulaşabileceğim bir site var mı? Internetde bulduğum telefonları da sürekli meşgul çalıyor.

Laylaylom'un eski çalışanlarındanım bildiğim kadarıyla Serter Bağcan bütün mağazalarını kapattı.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
LAYLAYLOM'un dağıtıcılığını yağtığı elektro klasik gitar markalarını biliyor musunuz? Belki böylece aradığım gitarı bulabilirim.

Laylaylom genelde çakma gitarlar sattığı için tarif edin bize hangi marka olabileceğini tartışalım o markanın sayfasından bulalım, ya da ne yapmak istediğinizi söyleyin bütçenizi söyleyin ona en uygun gitarı söyleyelim, internetteki görüntüsünü beğenip aldığınız gitar size hüsran yaratabilir. Belki de istediğiniz o değildir ?

Laylaylom çok yaratıcı bir isimle lalami oldu. :D Malum Serter Bağcan'ın bazı borç durumları olmuş ismi bu şekilde değiştirmişlerdi.
Neyse nette şöyle bir adres var.

http://lalami.net/

Atalay'ın dediklerine bende katılıyorum. Umarım işini onlara düşmeden görürsün.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
edizkralll demiş ki:
Laylaylom genelde çakma gitarlar sattığı için tarif edin bize hangi marka olabileceğini tartışalım o markanın sayfasından bulalım, ya da ne yapmak istediğinizi söyleyin bütçenizi söyleyin ona en uygun gitarı söyleyelim, internetteki görüntüsünü beğenip aldığınız gitar size hüsran yaratabilir. Belki de istediğiniz o değildir ?

Öncelikle istediğim gitar Ispanyol, elyapımı, yarım kasa, elektro klasik. Bütçe ile ilgili bir kısıtlamam yok.

Laylaylom'da gördüğüm gitarda böyle birşeydi. Hatta klavyesinin son perdesi içeriye doğru kıvrımlı, ilginç birşeydi.

Geri