Gotoh köprüler

http://www.enstrumanmarketi.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=191

Sitede çoğu ürün yok onlarda getiriyorlar. 20 gün bekleme süresi felan bu İŞE GICIK OLUYORUM. Özellikle distribütör firmalar madem distribütör firmasın artis artis koyuyosun ürünleri stokta gösteriyorsun, sitede alıyorsun ' Malesef stokta yok 'bilmem kaç gunde teslim edebiliriz.E niye o zaman sepete at aktif ,ben aldım parasını çektin benden sonra gak guk .

Do-re müzik çok yapıyor bunları ,zaten geri dönme gibi bir adetleri yok. Sen yaz ara farkmaz keyifleri varsa ararlar 2 hafta oldu hala footswich için dönucekler.Bir askı alayım dedim KRAL GİBİ YAZMIŞLARR XXXX ARTIK BÜNYEMİZDE ,ALIYORUM DİYORUM efenim stoğumuzda yok ozaman yaz oraya temın edilememektedir de anlayalım .

My dukkan en iyisi ne etli ne sütlü varsa var yoksa yok kesin ve net
Onlarca kez alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım dakka dakka sanişye saniye yazdılar ,aradılar Bir mal aldım stoğu yanlış gördük o model kalmamış size bir üst modelini gönderiyoruz problem olurmu diye aradılar.

Bundan sonra paramla rezil olmayacam ,vericem 3 kuruş fazla alacam yutdışından kapansınlar batsınlar umrumda değil.

Ben de yurtdışından Gotoh floyd rose sipariş etmek üzereyim. Sipariş etmişken, şu sustain blocklardan da haricen bir tane almayı düşünüyorum. Bu sustain blockların muhabbeti, ülkemizde pek geçmiyor, ama yurtdışında çok kullananı var. Böyle haricen floyd rose una sustain block modifiyesi yapan var mı? Etkisi çok fark ediyor mu? Kullanan varsa yorumlarını merak ediyorum. Youtube dan dinlediklerimde, ciddi fark ettiğini gördüm ama videoların ses kalitesi zayıf olduğu için, insan yine de emin olamıyor.

Big brass sustain block :

block.jpg

Floyd Rose tremolo şeklinde değil de Amerikan Fender 2-point vintage tremolo kullanıyorum ve bu büyük olan sustain blocklardan var üstüne. Daha önce standart ağırlıkta bi bloğa sahp tremolo kullanıyordum. Bu köprüyü takınca sustain konusunda, tonun kararlılığı ve sağlamlığı konusunda çok büyük fark hissettim. Gerçekten çok işe yarayan bir olay, kesinlikle tavsiye ederim. Gitarın karakterini tamamen değiştiriyor ağır bloklar.

Bunu duyduğum çok sevindim. Teoride etkisi olması, çok mantıklı ama, insan kullananlardan da duyunca daha bir gaza gelip almak istiyor. Zaten benim Rg470 deki, Lo Trs köprünün, Nokia 6600 bataryası kalınlığındaki sustain block undan sonra, bu big brass i Gotoh a takınca nasıl bir fark olacak tahmin bile edemiyorum.
laugh.gif

Geri