Şahin Onur Hükümen (death/trash/doom/ Metal) - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda deadric tarafından 25 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. Tek başına kayıtlar yapan birisiyim.

Kullandığım ekipmanlar:

Cort x2 gitar
    i7 + 16gb pc
    suhure mikrofon
    esi maya ses kartı
    akg 240 mk2 kulaklık

Kullandığım programlar:

Studio One 2.6
    Superior 2.0 + The Metal Foundry
    Ezmix 2, Podfarm 2, Overloud TH2
    Prominy S5
    Kontakt

Kayıtlarım:
    http://soundcloud.com/sahinhukumen

Son düzenleme: 7 Nisan 2014
    J-P ve sereftalasci bunu beğendi.
  2. brutal vokalden fazla hoslanmiyorum,ama opeth gibi clean brutal beraber olunca guzel oldugunu dusunuyorum ama istiklal marsi super olmus bir ton uyduruk versiyonunu dinledim ve bence senin versiyonun en iyisi

3. Bu ekipmanlarla bu kayıt gerçekten çok başarılı. Kayıt konusunda bilgili olduğunuzu düşünüyorum. Besteyi de sevdim. Yardırmaya devam :D

4. Opeth severek dinlediğim ve etkilendiğim bir gruptur ki o tarz denemelerim de olmuştu. Ama clean vokali ne kadar yapabilirim bilmiyorum.

2 tane Opeth Coveri yapmıştım zamanında youtube linklerini ilk mesaja koyuyorum. Windowpane'e vokali bir arkadaşım yapmıştı. Diğeri enstrumantal oldu.

Teşekkürler :)

Yaklaşık 10 senedir bilgisayarla müzik üzerine denemeler yapıyorum, gitarla tanışıklığım da uzun zamandır var ama ders almadığım ve üzerine pek düşmediğim için çok iyi çaldığımı söyleyemem. Bu eksikliğimi kayıt kalitesine yüklenerek kapatmaya çalışıyorum sanırım :)

İşten boş zaman bulduğumda biraz gaza gelebilirsem en azından şu "Kill Yourself"i bitireyim diyorum :)

Birkaç tane daha parça ekledim bakmak isterseniz.

5. Kayıt konusunda tecrübelerinizden ve bilginizden faydalanmalıyım o halde :D

6. Tabi zamanım olduğu ve bilgim yettiği müddetçe paylaşımda bulunabilirim :)

7. Tamamen makara olsun diye yaptığımı belirtmeme gerek var mı? :)

Klip:

J-P bunu beğendi.
  8. şahdamar :D yıktın dostum beni harikasın çok iyi :D

9. Yeni bir çalışma yaptım. Biraz makara amaçlıydı biraz da yeni soundum ile bir şeyler yapmış olmak amaçlıydı.

J-P, Asr.Rh ve Hardernative bunu beğendi.
  10. Bu Şahdamar kavırını yapan sen misin? :D

11. Evet :)

12. Hayranınım, ne zaman canım sıkılsa açar dinlerim :D

Bu arada amiyane tabirle "meşhur" bir kişi yaptı cover seni, biliyorsun değil mi?

Çalışmalarını destekliyor ve devamını bekliyorum, başarılar! :D

deadric bunu beğendi.
  13. Keşke daha çok uğraşıp daha kaliteli kaydetseymişim o zaman, neyse bir dahaki ajdar hit'ini bekleyelim artık :D

Pek farkında değilim aslında :)

Teşekkür ettim, arada aklıma estikçe bir şeyler yapmaya çalışıyorum.

Bu Sayfayı Paylaş