Boss gt-8

'Elektro Gitarlar' forumunda uguryorulmaz tarafından 26 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. arkadaşlar cihazı yeni aldım nasıl netten ton atanır bu illete? birde ayarladığımız tonları nasıl kaydediyoruz?
    biraz yardımcı olursanız sevinirim

2. Bossgtcentral vardi eskiden kapanmisti duyduguma gore tekrar acilmis.Oradan tonlari bulabilirsin.Gt8 sysex reader isimli program yardimiyla da o tonlari bilgisayarda acip degerlerini elinle processor e girebilir tonlari kaydedebilirsin.Kolay gelsin...

3. İngilizcen varsa en güzeli kullanım klavuzunu pdf olarak indirmen, çünkü düşündüğünden çok daha fazla özelliği var aletin. ''Yok ben şimdilik ton yazayım yeter'' diyorsan, tonu ayarladıktan sonra WRITE tuşuna basıyorsun, 1-35 bankalara ton kaydedilebiliyor. Daha sonra dial düğmesi ile nereye kaydetmen gerektiğini seçiyorsun (örn. 1-3). Tekrar WRITE tuşuna basarak kaydetmiş oluyorsun.

4. tamamdır çok saolun ;)

5. dostm programı bulamadım :/ googledan arattım gt3 reader diye rar dosyası buluyorum ondada program vb bişi mevcut diil?

6. Hocam arayip bulacaksin artik foruma link de vermistim zamaninda birisi daha sormustu midi kablo falan gibi geyiklere girmesine gerek olmadigini soylemistim link de verdim diye hatirliyorum...

7. tamam hocam buldum programı bi kaç tanede syx uzantılı dosya buldum idare edicem artık ;)
    bunları direkt olarak pedala atma şansımız yok değil mi?

8. Hocam o program direk olarak insanlarin ayarlarini gormene ve gt8 e elinle girmene yariyor zaten midi kabloyla atman falan birsey degistirmeyecek ugrasmayacaksin sadece.O tonlari da senin gibi insanlar kendi zevkine ekipmanina gore ayarliyor.Efsunlu seyler degiller yani.Bir sure sonra kendi ayarlarina doneceksin diye dusunuyorum zaten o tonlar ekipmandan ekipmana degisken oldugundan tatmin etmeyecektir...

9. tamamdır hocam saolasın çok ;)

Bu Sayfayı Paylaş