İzmir: Velcro Cırtcırt

'Elektro Gitarlar' forumunda djianinthebox tarafından 4 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. Selamlar,

İzmir'de Pedaltrain tarzı board için çift taraflı cırtcırt velcro nerelerden temin edebilirim bilen var mı acaba? Bulabilirim diyen varsa ekstra bir ücret ödeyerek İstanbul veya Ankara'dan da temin edebilirim. İlginiz için şimdiden çok teşekkürler.

2. eDDz

eDDz

1,781
    170
    755
    http://www.velteks.com/

ben bu şirketten aldım, kargoyla gönderim yapıyorlar, ilgili saygılı insanlar. Tavsiye ederim.

3. Çok teşekkür ederim.

4. 2000 - 3000 metrenin altında sipariş almıyolarlarmış artık. Görevli numune bulabilirsek yollamaya çalışırız dedi, perakende işini bırakmışlar anlaşılan. Başka önerisi olan varsa bekliyorum arkadaşlar. İyi günler dilerim.

5. eDDz

eDDz

1,781
    170
    755
  6. Aradık da bulamadık, Google'ı iyi kullanırım aslında. Bakıyorum hemen linklere.

7. eDDz

eDDz

1,781
    170
    755
    cırtbant yazıp arattım :)

8. Velcro yazdık, hata ettik. Velhasıl çok teşekkür ediyorum size vakit ayırıp araştırdığınız için.

9. kestanepazarındaki tuhafiyecilerde bulunur ben oradan fotodaki gibi kalın olanlardan 3-4 metre almıştım 2 sene önce.Pek parada tutmadı ucuz bişey.

10. Aynen, bugün gidip bulduk oradan. Çok teşekkür ederim edizkralll ve jeffbeck.