TERRORDROME(gr)-DECAYING PURITY-BIOCRIME- 4Şubat RocknRolla

'Forum Meydanı' forumunda KopuK tarafından 11 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. TERRORDROME (Selanik – YUNANİSTAN http://www.myspace.com/terrordrome
  DECAYING PURITY (Kadıköy) http://www.myspace.com/decayingpuritytur
  BIOCRIME (Bakırköy) http://www.myspace.com/biocrimetr


  4 Şubat Cuma günü İstanbul Rock n Rolla sahnesi Death Metal ile sallanacak.

  2000 yılından bu yana underground death metal sahnesinde boy gösteren TERRORDROME ilk kez Türkiye’ye konuk oluyor. Klasik death metal öğelerini, kendilerine has teknikleriyle süsleyen TERRORDROME’u müziklerine kattıkları Akdeniz tınıları ile diğerlerinden ayırmak mümkün. Kuruldukları günden bu yana yeniliğe açık müzikal yaklaşımlarını takip edenlerin sayısı günden güne artan grubun İstanbul ziyaretleri türe gönül veren dinleyicilerin kaçırmaması gereken bir etkinlik olarak duruyor.

  Geceyi daha değerli kılan gecenin ev sahibi niteliğindeki DECAYING PURITY ve BIOCRIME … Bu konser ikinci albümü üzerinde çalışan DECAYING PURITY’i izleyebilmek için büyük bir şans. Çünkü onların sahne üzerinde ne yapabildiklerine şahit olmayı bu türü dinleyen her dinleyici hak ediyor. Bunun yanında geceyi açacak olan ve yeni yılda çalışmalarına hız vermeyi planlayan BIOCRIME ise bu konudaki çalışmalarının başlangıcı için o gün sahnede olacak.

  Uzun lafın kısası iki komşu ülkenin bu tarzdaki en önemli gruplarından üç tanesini arka arkaya izleyebileceğiniz bu aksiyon dolu gecenin bir parçası olmalısınız !

  Mekan: Rock n Rolla Bar
  Tarih: 4 Şubat Cuma
  Giriş: 10 TL
  Başlama: 21:00

  www.metaltr.net
  www.myspace.com/metaltr

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş