Danny Cavanagh & Anneke @ Ist & Ank (13-14 Ocak)

'Forum Meydanı' forumunda KopuK tarafından 11 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. Istanbul 13 Ocak Persembe, Ghetto.
  Ankara 14 Ocak Cuma, 312 Arena.

  Anneke van Giersbergen & Danny Cavanagh unplugged

  the Gathering’in büyüleyici sesi ve Anathema’nın müzikal dehası aynı sahnede buluşuyor...

  13 Ocak 2011 gecesi Anneke van Giersbergen ve Danny Cavanagh ender sundukları bir performansla İstanbul’daki sadık fanlarına tam anlamıyla nadide ve harikulade bir gece yaşatacaklar.

  Eskiden beri gelen dostluklarını son birkaç yıl içinde birlikte yaptıkları müzikal çalışmalarla da perçinleyen ikili canlı performanslarının aldığı takdir ve gördüğü büyük ilgi üzerine içinde bulunduğumuz 2009 yılında verdikleri bu önemli gecelerden birini kaydetti ve “In Parallel” ismini taşıyan canlı kaydı yayınladılar.

  İkili geçen yıl İstanbul'da verdikleri akustik şovlarında Iron Maiden’dan Nick Drake’e uzanan yorumları ve Anathema'nın ve the Gathering'in müzikal tarihleri içinde bizi en çok etkileyen parçalarının unplugged versiyonlarından oluşan çok özel setlerini biletleri tükenmeden edinebilen şanslı hayranlarıyla paylaşmıştı.

  Anathema ve The Gathering’in klasikleşmiş parçalarının yanı sıra Massive Attack, Radiohead, Damien Rice ve daha birçok farklı ismin eserlerini kendilerine has bir bütünlük ve samimiyetle yorumlayacak olan ikili bu çok seyrek buluşmalarının bir sonrakini 13 Ocak 2011 gecesi Ghetto'da gerçekleştirecekler, çünkü İstanbul seyircisinin kalbinde iki ismin de çok özel bir yeri var.
  https://www.biletix.com/event.htm?id=MLVM1
   

Bu Sayfayı Paylaş