Boss GT8'de loop?

'Elektro Gitarlar' forumunda Nobody tarafından 23 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. Alet elime geçeli 1 ay oldu.. Bi çok kişi GT8de loop yok derken bi o kadar kişi de var diyor.. Hatta bazılarının da loop adı altında olmasa da ses kaydediyor gibi bişey söylediğine tanık oldum.. Aletin üzerinde loop tuşu var, On/Off gibi gözüküyor ama loop başlatma, bitirme gibi bi kontrol tuşu yok.. Sadece "On" olduğuyla kalıyor ve ya ben beceremiyorum. :D Çıldırmamak elde değil, şu aleti harbiden bilen biri bana var ya da yok bi şekilde açıklayabilir mi?

2. Gt8deki loop tusu external effects loop seklindedir.Yani gt8le pedallarinizi baglarsiniz loop cikisindan o loop tusu ile de kontrollerini yaparsiniz.Istediginiz sey kayitsa eger loop tusu ile alakali degil diye hatirliyorum.Manueli ac oku orada yaziyor hersey ben sattim bendekini olsaydi daha detayli yardimci olurdum ama dedigim gibi hersey manuelde acikca yaziyor...

3. dostum ben gt10 kullandım kı gt8 de oyle sanıyorum alttaki kanalların dışında üstte 2 tane buton var ikisine birlikte basıyosun kayıtyapmak istediğin sesle kaydı yaptıktan sonra devam etmek istediğin sesin butonuna basıyosun devam ediyosun ...

Bu Sayfayı Paylaş