ist. lambalı amfi tamiri

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda alisami tarafından 30 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. Selam. Elimde baya eski bir lambalı amfi mevcut. Çok eski bir yerli üretim. Fender showman serisinin çakması. Ama inanılmaz derecede güzel clean.ler vermekte. Şöyle ki, elimdeki blues deluxe amfiyi değil de bu kafa.yı kullanıyorum evde... Fakat biraz dipses sorunu var. Bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri var mıdır diye sormak isterim... Dip ses sorununu ve bakımlarını yapacak, çok maliyet çıkartmayacak birileri :)

Şimdiden teşekkürler

535 922 43 25

2. Başlık taşınmıştır.

3. Cihan düşmez.

Forumdaki Nicki : mastercihan

4. mastercihan-afyon
    tonguch-ankara
    presence-istanbul

:wink:

Fuckir Pitch bunu beğendi.
  5. bab

bab

28
    0
    100
    tünelde levent isminde bir arkadaş varmış bu amfi konusuyla ilgilenen.

6. İstanbul'da isen bakabilirim.

7. her türlü anfi tamiri yapayoruz istanbul içi ise aynı gün içersinde yapabiliriz ist dısı isenız kargoyla gönderirseniz anfiniz en kısa zamanda tamir edilir...
    irtibat cem demir:05347242828

8. Levent derim bende, 0535 873 33 95

Güvenilir ve işini bilir birisidir.

9. Son mesajın üzerinden uzun zaman geçmiş.
    Bugün için Avrupa yakasında lambalı amfi bakımı, tamiri ve modifiyesi için kimi önerirsiniz?

10. anadolu yakasında,özellikle kadıköyde güvenebileceğim kim var? potansların tamamen değişmesi gerekcek gibi görünüyor :)

11. asdr

asdr

7
    1
    156
    Ben de Levent Bey'i öneririm. Çok ilgili ve işini bilen biri. Ne zaman bir pedalım/amfim sıkıntı yaratsa ona giderim.
    Şöyle bir web sitesi de var: www.guitartech.info

Bu Sayfayı Paylaş