Supernatural

böyle bir dizinin nasıl sayfası olmaz diye düşünmeteyim uzun zamandır :D aslında tam turkrock.com'a göre dizi ama kimse yazmamış???

eveeet hikayemiz dean ve sam wnichester adlı biraderlerin kayıp babaları john winchester'ı aramalarıyla başlıyor. babaları av yaparken kaybolmuş ve haber alınamıyor. ...............................

mesajinda basligini görunce, tamam dedim carlos santana´nin supernatural albumunden konusuyor millet, hemen dahil olayim dedim...
dedim de olay baskaymis.... :))

Yuh diyorum, bu şartlar altında bir de 8. sezon. Bırakmasam da haftalık takip etmem, biriktirip izlerim artık. Rock yok, Impala yok, haftadan haftaya yeni bölümü çıktığında izlemeyi unutuyorum. Kopuk kopuk bir şey anlamıyorum hikayeden.

Üşengeçlikten 7. sezonu bitiremedim daha. Uzun süredir izlemiyordum da, geçen gün 20. bölümden devam ettim. Abartmıyorum bu sezon izlediğim en güzel bölümdü. "The Girl With the Dungeons and Dragon Tattoo" gibi çok şahane de bir isim koymuşlar. Hacker kız rolü için Felicia Day'den iyisini bulamazlardı. Kız gerçek hayatta da aynı bu bölümdeki gibi nerd zaten. Yutub ortamlarında oyun videoları incelemeleri falan var. Böyle hatun bulalım da evlenmeye bie razıyım :D

sezon "eh işte" başladı. ama müzikler nefisti yine. styx ve jethro tull şarkıları vardı.

Şu diziye başladım başlayalı en uyuz olduğum ve en zorlama bulduğum karakterler leviathanlar. Geçen sezon o ibneler yüzünden rock gitti impala gitti. Bu sezon adam olmuşlar belli. İkisi de geri geldi \m/ Açılışta çalan Styx şarkısı ne kadar güzeldi öyle. Şaka maka 6 son olacak 7 ile bitecek derken 8. sezona başladık.

Geri