SB AUDİGY 2 Platinum Pro kullanan varmı ?

sevgili arkadaşlar Sound blaster Audigy 2 Pltinum Pro kullanan varmı ?_
varsa kullandığı bu ses kartı ile ilgili yorumlarını bana gönderirse çok sevinirim.

Birde M-Audio'nun OmniStudio USB isimli bir ses kartı var Platinum Pro ile bu kart arasında kararsız kaldım çünkü firma kısa bir süre önce bu kartı üretimden kaldırmış

yorumlarınızı bekliyorum

hepinize kolay gelsin

Merhaba... Bende Audigy2 ZS Platinium Pro var. İki kartın kategorileri farklı. Eğer profesyonel düşünüyorsan OmniStudio USB'yi alacaksın. Zaten teknik özelliklerini incelemişsindir. Ancak Audigy'de Midi, 2xin 2xout. Benim gibi her işi yapsın dersen (benim için önemli olan audio kayıttan çok midi) DTS+AC3+EAX+ASIO yanında gelen yazılımlar, oyunlar, uzaktan kumanda gayet düzgün çalışan eğlenceli bir kart.

Açıkçası bence USB karttansa PCI kartı tercih et, mesela Audiophile 2496 olabilir. Ya da (piyasada var mı bilmiyorum) emu 1212.
Bende de Audigy2 ZS Platinium Pro var. Kalite fena değil, ama 24/44.1 kayıt yapamamaya bozuluyorum açıkçası (24/96 opsiyonu var, ama hem gereksiz, hem çok CPU/HD yiyor).

Skatheist. yap 16/48 kayıtlarını bütün mix master bitince. Das..klı bir editorde (cool edit tavsiyem) downsample yap en kaliteli ayarlarda.. Ben öyle yapıyorum...
Sb ile başka yolu yok bu en kaliteli yöntem..

CrazyLead demiş ki:
Skatheist. yap 16/48 kayıtlarını bütün mix master bitince. Das..klı bir editorde (cool edit tavsiyem) downsample yap en kaliteli ayarlarda.. Ben öyle yapıyorum...
Sb ile başka yolu yok bu en kaliteli yöntem..

that's the point... kesinlikle bende böyle yapıyorum bana iyi oluyormuş gibi geldi...

ses kartı olayına gelince; arkadaşın sen bu forumu incelemedin sanırım creative eğer müzik yapacaksan işine yaramaz (aslında yararda alacaksan iyisini al)

bence müzik için kullanmayı düşünüyosan kesinlikle m-audio kartları araştırmanda yarar var,tabiki bahsettiğin kartlada baya bişey yaparsın ama müzik yapmak için m-audio alman daha hayırlı olacaktır :)

Geri