Emg 81?

Arkadaşlar bende jackson js32t king v var.Buna bitane emg 81 takmak istiyorum.Ama bulunduğum yerde takıcak biri olmadığından kendim takmak zorundayım.Sizce yapabilirmiyim?Yani zor bir olaymıdır?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Kırklareli.Lehim aletim yok malesef kime nasıl yaptırabilirim.Yapıcam diye manyetik yada gitar elimde kalır diye korkuyorum.Almadan araştırıyım dedim =)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Doğru.Sonra pil değiştirmek için bile başkasına gitmiyeyim.Kutudan lehim teli falan çıkmıyor demi.Millet emgden çıkan şemada lehimsiz gösterdiğinden bahsediyordu.
Birde pil yuvası açtırmama gerek varmıdır benim gitara.hiç açmadığımdan içini bilmiyorum yeterli boşluk varmıdır yokmudur?

LES_PAUL_78 demiş ki:
Doğru.Sonra pil değiştirmek için bile başkasına gitmiyeyim.Kutudan lehim teli falan çıkmıyor demi.Millet emgden çıkan şemada lehimsiz gösterdiğinden bahsediyordu.
Birde pil yuvası açtırmama gerek varmıdır benim gitara.hiç açmadığımdan içini bilmiyorum yeterli boşluk varmıdır yokmudur?

Pardon ya kafam gitti lehim yok :D:D Kendi ilanım ile uğraşırken ne saçma cevaplar vermişim.

Dostum son birşey daha.Gitarın üstünde yüksek çıkış pasif jackson manyetikler var.Ben sadece tiz ton tarafına bunu takıcam.Genelde o şeki solo attığım için.Sence etkisi nasıl olur.

Geri