Tom Hanks

adam 1966 dan beri tvde felan kucuk rollerde cikmis ama Street Smart filminde ilk defa biraz buyuk bi rol alarak yardimci erkek rolunu almis ve o rol icin oscara aday olunca gelmis söhret arkasindan...tamam baslik dagaldi iyice Tom Hanks dönelim bu mesaj atanlardan baska kimse sevmiyomu bu adami????

yeşil yol filmiyle hafızama kazınmış,insanda sevgi dolu bir insan izlenimi bırakan,forumda takılmaktan adını başlıkta görmemle aklıma cedrixin avatarının ding diye belirdiği yetenekli oyuncu. :)

scrotestical demiş ki:
bende de şu sıralar jack nicholson hayranlığı var..shining'i izledikten sonra da doruğa çıktı..bi de as good as it gets var ki, helen hunt'a aşık etti beni..
iyi oyuncular arasında 50 yaşından sonra oyunculuğa başlayan, aslında bi kamyon şoförü olan morgan freeman da var bence...

JAck nicholson' u bir de Guguk kuşunda gör, oyunculuk abidesi adam ya, yok böyle bi olay.

Ben tom hanksi bi forrest gump da severim. Diğer filimlerde bana çok itici geliyor.

Copk fazla filmini tanimiyorum adamin..aslinda tanidigim sadece The Green Mile ve Forest Gump...bu filmlerde oyunculigi gercekten iyi ama daha fazla tanimadigim icin yorum da yapamiyorum..
Cast away diye bir film vardi ordaki oyuncuda Tom Hanks miydi??..hatirlayamadimda..

hasicktear demiş ki:
scrotestical demiş ki:
bende de şu sıralar jack nicholson hayranlığı var..shining'i izledikten sonra da doruğa çıktı..bi de as good as it gets var ki, helen hunt'a aşık etti beni..
iyi oyuncular arasında 50 yaşından sonra oyunculuğa başlayan, aslında bi kamyon şoförü olan morgan freeman da var bence...

JAck nicholson' u bir de Guguk kuşunda gör, oyunculuk abidesi adam ya, yok böyle bi olay.

Ben tom hanksi bi forrest gump da severim. Diğer filimlerde bana çok itici geliyor.

baba izlemem mi guguk kuşunu ya, başyapıt! nikılsın babanın gerekli tüm filmlerini izledim...aşmış abi olayı ya..

AntiFa demiş ki:
Copk fazla filmini tanimiyorum adamin..aslinda tanidigim sadece The Green Mile ve Forest Gump...bu filmlerde oyunculigi gercekten iyi ama daha fazla tanimadigim icin yorum da yapamiyorum..
Cast away diye bir film vardi ordaki oyuncuda Tom Hanks miydi??..hatirlayamadimda..

evet o da Tom Hanks di bide su resme bakin ya bi insan babasina bu kadarmi benzer....
family.jpg

Dileği tutup ertesi gün kocaman bir adama dönüşen bir çocuğu anlatan "Big" filmini de çok severim. Hele o filmin bir sahnesi var dev bir oyuncak mağazasında mağazanın müdürüyle müzikli bir zemin üstünde dans ediyorlar çok hoştu, Simpsonslarda da bu sahneyle kafa bulmuşlardı...

a evet Big i de izlemistim..adamin o zaman tam 4 filmini taniomusum:)...belki cikar daha...:)

Cast awayi hic sevmemistim..film sirf FedEx reklami amaci icin yapilmis gibi sanki...

gercekten babasina cok benziomus..

oo siz daha dusunun izlemissinizdir adamin filmlerini ama aklinizda kalmamistir ben Turkiye deyken surekli Philadelphia star da yayinlaniyodu bu adam gay aids hastasi bi doktoru oynuyo hatirlamaya calisin :D

yok bunu hatirlayamadim:).
baskalari geldi ama aklima...You`ve got e-mail dede oynamadi mi bu?...
Birde Toy Story 2 de Sherifi seslendirmisti galiba...
bakalim daha neler gelecek aklima:))

AntiFa demiş ki:

sende adamin hic biseyini izlemedim dedin neler neler cikti biraz daha dusunsen adamin her filmini izlemis olcan :D

ya bu YÜCE ,TAPILASI ADAM İÇİN NE DENEBİLİR Kİ?
FORREST GUMP ı izleyip te TOM BABAYA hayran kalmayan
GREEN MILE ı izleyip te duygulanmayan
CAST AWAY ı izleyip te üzülmeyen
SAVING PRIVATE RYAN ı izleyip te etkilenmeyen
ROAD TO PERDITION ı izleyip te hüzünlenmeyen
CATCH ME IF YOU CAN ı izleyip te neşelenmeyen
VAAAAAAAAAAR MIIIIIII?
tek kelime ile BABA o ya.yaşa tom baba

annihilator demiş ki:
VAAAAAAAAAAR MIIIIIII?

oh cikti bi Tom Hanks hayrani daha ama artik biseye sinir olmaya basladim beni asil Tom Hanks hayrani yapan Philadelphia filmini kimse izlemedimi ya ben o filmi izledikten sonra 2 gun okula uzuntuden gidememistim sitede bi tane o filmi izleyen adam cikmadi...

CedriX demiş ki:
AntiFa demiş ki:

sende adamin hic biseyini izlemedim dedin neler neler cikti biraz daha dusunsen adamin her filmini izlemis olcan :D

ÖLe valla bende bilmiodum..o kadar film mi izliom ben ya??:)..
annihilator arkadas Catch me if you can bide saving private ryan yazmis bunlarida taniom...pes valla bana..bide tanimiom diodum yalanci oldum:))

annihilator demiş ki:
VAAAAAAAAAAR MIIIIIII?
arkadaşım türkçe yazarmısın :D eheüe abi cast away muhteşem di e-mailinizmi mesaj ınız var dada meg ryan la müthiş oynamışlardı gerçekten o BİG filmini de harikaydı filederfayı izlemedim(böylemi okunuyo bu okumayı bile bilmiyom :D)

Geri