Ucuz gitara iyi manyetik takmak

'Elektro Gitarlar' forumunda gry666 tarafından 7 Ağustos 2004 tarihinde açılan konu

1. beyler bende aria bi tane giatar war buna iyi bisey taksak tutar mi 1yıl icin istiyom sonra degistiririm
    hi bide fiyatlari nekadardirr :oops: :oops:

2. Olur olur. Klavyesi rahatsa ve gövdesi sunta değilse çok farkeder ses kalitesi.

3. klavye iyi gibi
    ne takiyim pekii sert tonlar istiyom
    single tabii

4. manyetikler hakkında detaylı bilgim yok ama yeni bi single manyetikle sert müzik için iyi bi performans bekleme.. gitardaki (warsa) humbucker yenisinden daha iyidir diye tahmin ediyorum...

5. Seymour Duncan'in harika Double hatlı single ları var. Humbucker gibi 2 sıralı yani. Bundan bende var çok iyi tam nötr ve punchları iyi.

Bu Cool Rails Modeli de var ve klavye tarafına koydum su gibi akıyor notalar.

Bir de böyleleri var.

6. peki nerden bulacam bunlari ben ispartadayim bide
    o ikili seymour duncan guzel gibi

7. Bende fender squier var köprü manyetiği dimarzio inan çok farkediyor

8. Ben Amerikadayken almıştım . Seymourlar Türkiye de Ankara'da Kıvılcım'da var ama bu modeller yoktur sanırım. Humbucker satıyor daha çok. Bunları yurtdışından getirtebilirsin. Kolay olur hem eve teslim.

9. ankara kıvılcımda var double hatlı singlelardan ben de bi ara araştırıyodum o zamanlarki gitarımın sap manyetiği singledı ama ordaki eleman bana sıkıştırılmış humbucker yerine malmsteenin singlını almamı söledi ama tabi nedenleri farklı olabilir. imkanın varsa ankaradan alabilirsin.

10. yeet

yeet

22
    0
    300
    hazır bu işi yapmışken skoda ya da ferrari motoru tak bakalım neler oluyor

11. Atalay bahsettiğin single gibi humbuckerın tam model ismi nedir ?

12. Siyah Double lined Single coil olanı diyorsun:
    Stratocaster Vintage JB Jr. [​IMG]

13. JBjr-b Bunlar kaca gidiyor burada?

B

14. ankaraya daha yeni gittim gitmem artik da
    internetten nerden siparis vercez??

15. Türkiye de var mı bilmiyorum. Netten buy Seymour Duncan ( ve modelini yazın) şeklinde girince birçok yerden bulabilirsiniz.

16. music123.com da 72$ fiyatı. galiba 25$ shipping var ki bence gayet ucuz 100$ civarı gelir gümrüksüz muhtemelen.

17. Muhtemeldir.

18. ufacık bir şey sonuçta gümrüğe takılmaz büyük ihtimalle.

19. En büyük sorum software CDlerde ve elektroniklerde oluyor. Seninkisi sadece yedek parça niyetine geçer. Veya sana sorarlarsa elektrikle çalışan yedek parça dersin. Elektronik deme!

Bu Sayfayı Paylaş