Gece Yolcuları

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda blackit tarafından 9 Ağustos 2004 tarihinde açılan konu

1. Merhaba arkadaşlar.bir tanıdığımdan gece yolcuları diye bir grup duydum.bu grup hakkında biraz bilgi toplamaya çalışıyorum.eğer beni biraz bilgilendirirseniz sevinirim ve yorumlarınızı da bekliyorum.

2. Murat Göğebakan'ın ''Ayyüzlüm'' adlı albümünde çalıştığı gruptu..şimdilerde müziklerini biraz daha yumuşatmış bi şekilde ortaya çıktılar yeniden..pop-rock tarzı bi müzik, alternatif diye de adlandırılabilir..pek sevmedim, fena da değil aslında..pek ilgilenmedim açıkçası..

3. albümleri var ama pek beğendiğimi söyliyemem

4. :) :) :) :) sadece smiley!.... cık cık cık!....

5. bir şarkıları müzik kanallarında aylardır çalıyor.unut beni galiba şarkının da adı...çok beğenmedim :!:

6. evet şarkının adı unut beni. 3 aydır falan çoğu kanalda dinledim.başka şarkılarını bilmiyorum..ama o şarkılarını da beğenmedim

7. murat gögebakanın kaset çıkardığı bir grup albümleri murat göğebakanınkinden daha kötü diyebilirim

8. bende 'unut beni'yi dinledim.pek hoş deği açıkcası..
    scrotestical baba demiş zaten pop-rock diye hatta bence baya bi popa yakın.
    işte böyle yani..

9. çıkış parçaları yine albümün en iyi parçası. kız arkadaşım almış bi dinliyim dedim. albümün sonu gelene kadar akla karayı seçtim. bana kalırsa iyi bi grup değiller, ama dinleyenede bişi diyemem.

10. baştan sona dinledim ama sevmedim

11. albüm tarz olarak rock değil pop gibi olmuş. bi arkadaşın tavsiyesiyle dinlemeye çalıştım ama yarısını dinleyip attım bi kenara. dinleyenlere saygım var ama bana göre bi albüm değil ve sevmedim...

12. evet aynen pop gibi daha doğrusu pop zaten dinleyici kitleside pop kültürcüler

13. unut beni... öok saçma olmuş yada ne biliyim çok mu slow gibi bişey ama pop a kaçmış çoğunlukla

14. teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için.ama ben biryerden temin edip bir göz atayım.bu kadar kişi beğenmediğine göre bende beğenmem belkidede.ama bana bu grubu tavsiyede bulunan kişi dinle demiyorum al diyorum demişti.bende çok iyi sandım ama sanırım pek iyiye benzemiyor yinede bir göz atmakta fayda var.

15. pop olmuş evet ama unut beni adlı şarkıyı beğendim ben

16. herpsini dinledim ama valla bana göre berbat ama sadece bana göre.

17. blackit bana mailini özelden yollarsan sana şarkılarını gönderebilirim yani para vermene gerek yok bide..

18. sözler oldukça basit olmuş.

19. Unut beni pop a baya yakın...
    Türkiyede tutulabilir...
    Böyle şarkıları seven çok var..
    Websiteleri kötü(teknik eleştiri=Pp)

20. teknik eleştiri ha:) kırıldım ya

Bu Sayfayı Paylaş