Beterböcek

Be_wild demiş ki:
vaay meydanı boş bulmuşlar tom hanks ve diğer uzaylı arkadaş atıp tutuyorlar yok maltepe pazarını bilmiyor falan filan kaç yaşındasınız siz lan

abi asil senin yas kacta okuman kötu ben dalga gecmesi umrumda deil dedim sen nasil ya söyle lutfen nasil bi sekilde bu cumleyi maltepeyi bilmiyo diye anlarsin :twisted: :twisted:

Be_wild demiş ki:
vaay meydanı boş bulmuşlar tom hanks ve diğer uzaylı arkadaş atıp tutuyorlar yok maltepe pazarını bilmiyor falan filan kaç yaşındasınız siz lan
1- uzaylı arkadaş dediğin sanırım benim, öncelikle şunu söyliyim adam gibi konuşmasını bilmeyenlerle arkadaş markadaş değilim..sen kimsin ya? tanımadığın insanlarla falan lanlı manlı konuşuyosun? bi kere haksız durumdasın, kim atıp tutmuş? CedriX iyi niyetinden maltepe pazarında bulun demiş, illa laf sokmak zorunda mısın? biliyosan maltepe pazarını, adam gibi otur ''biliyorum orayı, sağol'' de geç..ha onu yapmaktan acizsen cevap yazma adama, olsun bitsin. çok mu zor?
2- ''Tom Hanks ile uzaylı arkadaş atıp tutuyolar yok maltepe pazarını bilmiyolar''..
Yukarıda buna benzeyen bir yazı var mı? önce düzgünce oku, gözlerinde bir sorun varsa da o sorunu gider öyle oku..maltepe pazarını herkes bilir dedim, espri olsun diye de gine örneği verdim. bu kadar agresif bi yazı yazmanın gereği yok..
3- yaşımdan sana ne?
4- 1 yılı aşkın zamandır bu siteye girdim, senin gibi ona buna laf sokmaya çalışan çok adam gördüm ve onlarla hiçbir zaman polemiğe girmedim. bu sana ilk ve tek cevabımdır. arkamdan istediğin kadar ''atıp tutabilir''sin.

scrotestical demiş ki:
Be_wild demiş ki:
1- uzaylı arkadaş dediğin sanırım benim, öncelikle şunu söyliyim adam gibi konuşmasını bilmeyenlerle arkadaş markadaş değilim..sen kimsin ya? tanımadığın insanlarla falan lanlı manlı konuşuyosun? bi kere haksız durumdasın, kim atıp tutmuş? CedriX iyi niyetinden maltepe pazarında bulun demiş, illa laf sokmak zorunda mısın? biliyosan maltepe pazarını, adam gibi otur ''biliyorum orayı, sağol'' de geç..ha onu yapmaktan acizsen cevap yazma adama, olsun bitsin. çok mu zor?
2- ''Tom Hanks ile uzaylı arkadaş atıp tutuyolar yok maltepe pazarını bilmiyolar''..
Yukarıda buna benzeyen bir yazı var mı? önce düzgünce oku, gözlerinde bir sorun varsa da o sorunu gider öyle oku..maltepe pazarını herkes bilir dedim, espri olsun diye de gine örneği verdim. bu kadar agresif bi yazı yazmanın gereği yok..
3- yaşımdan sana ne?
4- 1 yılı aşkın zamandır bu siteye girdim, senin gibi ona buna laf sokmaya çalışan çok adam gördüm ve onlarla hiçbir zaman polemiğe girmedim. bu sana ilk ve tek cevabımdır. arkamdan istediğin kadar ''atıp tutabilir''sin.

ya arkadaşım bak yine sana arkadaşım diyorum orada ben harbimi derken ne demek istemiştim -benim hiç aklıma gelmemişti yani demek istemiştim.... maltepe pazarının bokunu çıkarmış bir şahıs olarak bu laflarınız bana dokundu o yüzden size biraz içerledim ve tepki koydum o kadarda agresif bir cevap olduğunu düşünmüyorum ...

abi biz hic bisey demeden sen harbi dedin bende dalga gecmiyosan harbi dedim yani iyice aldin uzattin abi olayi ya tamam kisisellestirmeyelim basligi kapatiyolar yoksa baska takip edenler var basligi...

ya hastasıyım ben bu filmin.ilk izleyişim çocukluğuma denk geliyo ve olanlar oluyo........ben her gece yorganı üstüme çekip 3 kere malum şahsın adını tekrarlayıp gelmesini korkuyla karışık bir sevinçle bekliyodum.

ve büyüdüm.....tim burton hastasıyım.hiç kimse bu filmi böyle çekemezdi.

Gençliğime damgasını vurmuş bi film... Özellikle evin gizemli kızına hastaydım.. ööle bi sevgili bulcam diye neler çektim.. Buldum da.. ama ne bilim bazen çok arzu ettiğin bişeyi ararkenki hissiyat elde etmekten daha güzel....

ya ben bu filmi çok severim yaaaa
ilk defa çocukken izlemiştim aslında baya korkmuştum da :)
ama mükenmmel valla bütün gün tekrar tekrar izlerim yani ;)

Ya bir sahnesi vardı aklıma hep orası gelir.Böyle hepsi masada yemek yiyorlardı.SAnırım misafirleri falan vardı.Birden hep birlikte şarkı söylemeye başladılar.(hatta türkçe versiyonu da vardı "ellere varda bize yok mu" grup vitamin söylüyordu galiba.)Beter böcek söylettiriyordu.Ama adamların suratları falan çok komikti hem şarkıyı söyleyip hem de yaptıklarına şaşırıyorlardı.
Çok süper film.Zaten o zamanlarda İ.T,Back to the future,Problem çocuk bi de bu filmi döndürüp döndürüp gösteriyorlardı.Herseferinde de izlerdim hepsini.

off bu filmi izlediğimde baya kuçuktum ve fazla bişey hatırlamıyorum.Winona Ryder da o filmde oynuyordu.nerden bulcamda izliycem!..??
sunuda belirtmek istedim gelecege donuşte hangısınde oldugunu hatırlayamadım.videocudaki küçük sapkalı çocuk elijah wood'du.taaa o zamandan aklıma girmişti..

ya gün geçtikçe çocukluğumdan kesitler buluyorum ha ilk başta bizim ev sonra şarlo daha sonra aslan kral çok var çok beter böcek te en önemlilerindendir orinal ismi ne bunun bulalım ya

çeşitli paylaşım programlarında(örneğin emüle) 500 küsür mb civarı olarak gayet kaliteli divx olarak bulmanız mümküm filme gelince gayet başarılı zati burton un kötü yaptığı bişey görmedim bu filmi sevenlere gene aynı yönetmenin nightmare before christmasını önereyim cidden çok iyi.

sanıyorum ki kişi tim burton ın bi filmini izledikten sonra kesinlikle diğerlerinide izler..öyle böyle bişey değil çünkü bu adam :) edward scissorhands,beetlejuice,jack skellington,hepsine teker teker aşık insanlar tanırım ben :LOL:

Filmin kendisi bir yana müzikleride muttesemdir.Filmin basindaki yemek masasindaki müzikler(eeeeyo eeeeyo diye basliyodu :) ) illa ki dikkatinizi cekmistir.Cekemediyse yuh artik :)

Tim Burtonun da hayal gücü önünde saygiyla egilmek gerekir.

Geri