Marty Friedman @ İST-ANK-İZMİR 22-23-24 Mayıs 2011

'Forum Meydanı' forumunda masterofmasters tarafından 16 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. http://www.martyfriedman.com/info_archive_detail.php?id=8&det=256

  22-05 Romeo & Juliet, Istanbul (TUR)
  23-05 312 Arena, Ankara (TUR)
  24-05 Noxx, Izmir (TUR)

  Tur takvimi kesinleşmiş. Biyografisinde Cacophony, Megadeth ve üstadlarla çalıştığı müthiş solo albümleri bulunan Marty Friedman Türkiye'de.. Bu adamı canlı dinleme fırsatı kaçırılmaz..
   
 2. biletler ne zaman açıklanacak fiyatı miyatı, çok gidilesi yahu.
   
 3. Bu adamı canlı dinlemek için 10 neden :) Marty'nin en iyi 10 gitar solosu diye toplanmış bir çalışma ama tabi kişisel zevklere göre sıralama da şarkılar da değişir... mesela bence "ashes in your mouth" solosu bu listede bir yerlere sıkışırdı... "holy wars" da :twisted:

  http://www.youtube.com/watch?v=iGX236AhpM0&feature=related
   
 4. off off diyorum! 24 ünde kesin noxx tayım . Dünya gözüyle Marty babayı da izleyeceğim bir aksilik olmazsa :)
   
 5. 8 Nisan'a kadar indirimli biletler satışta olacakmış.. Minik el ilanları basmışlar (gerçekten, arkadaşım söyledi, matbaada sorun çıkmış, minicik basmışlar) galiba 40 Liraydı indirimli biletler.. Tabi bir de Sahne önü bilet muhabbeti olacakmış.. İstanbul'daki Romeo&Juliet'de bu konser için eğer çok kalabalık olmazsa sahnesiyle, yeriyle filan ideal mekan ama o kadar büyük değil ki sahne önü diye alanı bölecekler.. Yeni Melek (hala konserler için kullanılıyor mu bilmiyorum) gibi büyük olsa neyse...

  konser detayları için
  http://www.mood-pro.com/martyfriedma.html

  online bilet almak için
  http://martyfriedmanistanbul.eventbrite.com/
  http://martyfriedmanankara.eventbrite.com/
  http://martyfriedmanizmir.eventbrite.com/
   
 6. İstanbul biletleri 40 lira. Pek el yakan cinsten değil. Mephisto'da satılıyor. Ben mekanı soracağım, nasıl bir yer? Çok fazla isim değişikliği oldu son zamanlarda, eski Studio Live'mı acaba burası?
   
 7. Tepebaşı'ndan Taksim'e doğru giderken cadde üstünde Pera Palas'tan önceki iki katlı bina.. Eskiden restaurant, club vs olarak işletiliyordu.. Otobüsle gelecekler ister Tepebaşı'nda ister Tüyap'ta insin.. Marty için 40 Lira gayet iyi fiyat, aynen el yakmaz..
   
 8. Tamam şimdi oldu, anladım nerede olduğunu. Biletimi dün aldım ve köşeme çekildim, valla çok büyük heyecanla bekliyorum. Kendi albümlerinden Dragon's Kiss'e ağırlık verse... Countdown'dan Ashes in Your Mouth ya da Captive Honour çalsa, bir de RIP'den Tornado eklese şöyle canlı kanlı. Finali de Cacophony'den Desert Island ile yapsa. Ah ah düşler gırla! Artık top Marty'de. : )
   
 9.  

Bu Sayfayı Paylaş