Duyuru: Compel Online Shop açıldı

Online Compel Shop bugün itibarı ile açıldı.
Yorumlarınızı, isteklerinizi, beğenip beğenmediğiniz noktalarını lütfen buraya yazın. Eleştirileriniz doğrultusunda elimizden gelen ayarlamaları yapmaya çalışacağız. :roll:

Güzel olmuş, bulunduğunuz apartmanın girişinde tabelanız yok, hatta zilde bile adınız yok, (hatta zil varmıydı? ) Şişliye gelipte bulamıyıp dönenler netten alırlar alıcaklarını

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Selcuk_Ergen;
Ürünlerin stokta olup olmadığı sepete atmaya çalıştığınızda kontrol ediliyor ve eğer stokta yok ise bir mesaj ile bildiriliyor.

skatheist;
Zilimiz vardı, hatta üstünde adımız bile vardı. Artık kapıda tabelamız dahi
var 8)

Ben de bursadan gelip tam 4 saatte bulmuştum orayı.Üstüne üstük hafif bir fırça yemiştim(tampanın adaptör olayı).Hatamı çoktan anladım tabi.
Yorgunluğuma eşşekliğime verin.Tekrar özür dilerim. :roll:

Sayın Apollon uıfak bir sorum vardı ;
Sequencer olarak cubase dışında başka bir markanın distributorluğunu almayı ileride düşünüyor musunuz?
Mesela cakewalk sonar ile büyük atılım yaptı.Müthiş bir program bence
İleride yurtdışından getirtmek yerine sizden alırdık böylece

Zaman zaman başka sequencer programları ithalatına ilişkin düşüncelerimiz oluyor fakat tekrar düşününce bu fikirden vazgeçiyoruz. Şöyleki:
1- Steinberg rakip bir firmanın yazılımlarını getirmemize kesinlikle karşı çıkar.
2- Yazılım ithalatı paranızı değerlendirmek için en kötü araçlardan biri. Bu işe yatıracağınız parayı ses kartı, hoparlör vs. türü ürünlere yatırdığınızda çok daha fazla kar elde ediliyor. Bunun en büyük sebebi korsan kullanımın çok yaygın olması. Biz 1989 yılından beri Steinberg'in distribütörlüğünü yapıyoruz ve Compel bu distribütörlük ile kuruldu. Halen Steinberg distribütörlüğünü yapmamızın belkide tek sebebi Steinberg'in bizim için özel bir yeri olması, yoksa ürünlerinden mali bir kazanç sağlıyor olmamız değil...

Korsan kullanım Dünya'nın her yerinde bir problem. Fakat bir çok ülkede pazarın büyüklüğü bunu kaldırabilecek düzeyde (korsan kullanım da daha düşük oranda tabiki...) bu yüzden onlar bu işten ciddi bir şekilde mali getiri sağlayabiliyorlar. Ama ülkemizde durum böyle değil maalesef, belki de bu yüzden Türkiye'de düzenli olarak müzik yazılımı ithalatı yapan yanlızca biz varız :?

Şunu da hemen ekleyeyim: Bizim ithalatını yapmamış olduğumuz bazı programların orijinalini isteyen müşterilerimize özel olarak Almanya'dan getirtebiliyoruz. Ama maliyeti biraz yüksek oluyor. Eğer Mahcem bir ara bahsettiği gibi Türkiye'ye cihaz yollama işini hayata geçirebilirse bizim mal ettiğimizden daha uygun bir fiyata mal edilebilir düşüncesindeyim.

Şu an ki durum maalesef böyle... Ama 1-2 yıl sonra işler değişir, yazılım satışı karlı bir duruma gelirse emin olunki mutlaka birileri Sonar'ı Türkiye'ye getirmeye başlayacaktır ;)

sonar degilde aslında fruityloops'un küçük versiyonu var 49dolar onu filan getirebilseniz alıcısı olur diye düşünüyorum birde size özel mesaj atmıştım cevaplamadınız?

apollon demiş ki:
Şu an ki durum maalesef böyle... Ama 1-2 yıl sonra işler değişir, yazılım satışı karlı bir duruma gelirse emin olunki mutlaka birileri Sonar'ı Türkiye'ye getirmeye başlayacaktır ;)

Buna inanıyorum.İnsanlar yavaş da olsa değişiyor.Bu forum sayesinde bile yazılımını orjinale çevirenler var.Umarım ileride pazar büyür

sitenizdeki fiyat listesinde access synthleri analog synth başlığı altında listeliyorsunuz halbuki bunlar dijital. yanıltıcı başlığı düzeltseniz ve daha dikkatli olsanız diyorum..

Geri