Dünyaya Dair Sözler

multiplayer olarak strateji oynu oynanmaktadır. (hayvanice e-cafe giren genç insan sürüsü düşün) harita 8 kişiliktir(sürüde 8 koyun var) takımlar 3-3-2 kişiden oluşur. 2 kişilik grup gaza gelince takımlar haince bi antlaşmayla 6-2 olur (alayı bizanslı) .2 kişilik takımdaki oyunculardan biri(taaam hadi gizlemicem ben), kaynakları tavan yapınca gaza gelerek diğerine der:
-istersen sen de onlardan ol !(sadece blöftü) 2 kişilik takımdaki oyunculardan diğeri 6kişilik gruptan ayar yer ve takımlar 7 ye 1 olur (sıçtım). savaş çıkar (dev sıçtım). tek başına kalan oyuncu alayını yener (şans mı hiç alakası yok 1 numaralı şişe bende). galibiyet sarhoşu herif böğürür:
-i'm the god!
herkes kendisine bakmaktadır (cafede 20pc var ve hepsi dolu).o da eklemek zorunda kalır:
-of map..
(bkz. bugun bunu gordum)

sonuç: "you are the god of your life.to make it good, just want to."
meee

Dünya dediğin bir bakışımızdır bizim ;
Ceyhun nehri kanlı göz yaşımızdır bizim ;
Cehennem , boşuna dert çektiğimiz günler ,
Cennetse gün ettiğimiz günlerdir bizim .

This is my simple religion. There is no need for temples; no need for complicated philosophy.
Our own brain, our own heart is our temple; the philosophy is kindness."
The Dalai Lama

Varlık var olandır die öğretiyorlar.. yokluk ne???

varlığın kölesi... çünkü varlık var olmazsa yokluk olur.. her şey varlığa çıkıyo.. dünyada yalnız deiliz.. yokluk da var :p

"Para mutluluğu satın alamaz, ama yoksulluk hiçbir şeyi satın alamaz." - Jhonen Vazquez

"Eğer insanlar tabancalarını sadece kendilerini vurmak için kullansalardı, Dünya çok daha güzel bir yer olurdu." - Johnny the Homicidal Maniac

Geri