Arkabahçe

Yaklasik 2 sene once kuruldu. Alternatif rock tarzinda muzik yapiyoruz. Dunya uzerine dagilmis durumda oldugumuzdan pek bir araya gelemiyoruz, geldigimizde de kendimizi studyoda birseyler uretmeye ve kaydetmeye calisirken buluyoruz. :roll: Bu sebeple son donemde sadece 2003'te 8. Efes Dark Roxy Muzik Gunleri finalinde sahne aldik, ayrica 22 Agustos Pazar gunu (bir aksilik olmazsa) BarisaRock'tayiz... 8)

Su anki kadro:

Vokal: Ozan Karaca
Gitar: Kubilay Cakir
Bas: Osman Ersoy
Davul: Cuneyt Halu (askerlik gorevini ifa etmekte oldugundan BarisaRock'ta davulda Erdem Eroglu eslik edecek)

Grubun sarkilarina http://www.geocities.com/mk_cakir/ gecici tanitim sayfasindan ulasabilirsiniz.. (alan kisitlamasi yuzunden sarkilar dusuk bitrate ve wma formatinda :roll: )

Kubilay

• Konu Sahibi Konu Sahibi
erinch demiş ki:
Bizim arka bahçe isimli bir bestemiz var sorun olur mu?=)-
Başarılar diliyorum...

1. Grubun ismi "arka bahce" degil "arkabahce" oldugundan
2. (sonradan ogrendigimiz kadari ile) arkabahce ismi bir yigin kafe-bar , hatta bir yayinci firma tarafindan kullanildigindan

problem olmaz ;)

profesyonel olmadıktan sonra olmaz yani işin erbabı olmadan olmaz sene 96 demo yaptık aynen kazık kıc...... girdi yani 1 sene birinci icip harman olamadık cünkü satamadık ama yaptık yani neyse bu işi para için yapmadığını söyleyen herkesin anası ve kızkardeşi için iyi şeyler düşünmüyorum yanide .................................'!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ben leave me adlı şarkınızı dün indirdim gecenin bir vaktiydi ve bilgisayarda sanırım 4.-5. çalışı sırasında uyuya kalmışım , sabah kalktım yine aynı şarkı ile uyandım ve gerçekten beklediğimden kat kat iyiydi , sanırım indirdiğim versiyonun kayıdında biraz problem vardı ama yinede şarkı kendini çok iyi anlatmış bana kalırsa. Ayrıca vokalin performansını ve sesini çok ama çok beğendim , eleştirilecek en önemli yer ise maalesef şarkı bence fazla uzamış biraz daha iyi bir düzenleme ile çok daha keyifli ve vurucu bir etki yapabileceği kanısındayım.
Yolunuzda başarılar umarım hakketiğiniz yere kısa sürede gelirsiniz , bu arada demonuz varmı veya hazırlıyormusunuz eğer mümkünse diğer kayıtlarınıza nasıl ulaşabilirim?

ENTROPHY su an elimizde 10'dan fazla kayitli sarki var, bunlarin besine ayni web sayfasindan ulasabilirsin. Daha once de belirttigim gibi webspace sorunu yuzunden sarkilari lo-fi olarak upload ettim, kayittaki problem ondan olabilir

Artik demo degil album hazirligina giriyoruz, demo fazlasiyla var cunku. Kesinlesince detaylari buradan bildirecegiz.

Selamlar

Arkadaşım bir demonuzu dinletti vokal tonu bence çok iyi. hatta türk olduğu anlaşılmayanlardan. sadece şarkı uzun biraz. ama gayet iyi canlı dinleme imkanı bulurum umarım bir gün. Başarılar kolay gelsin

daha demin şarkılarınızı yükledim..hakketen çok hoşuma gitti...bu aralar bir sürü amatör grup var ama siz hakketen bence çok başaralı olmuşsunuz...devamı gelmesinin dileyiyle...

Geri