[url]www.burul.com.tr[/url] alışveriş hakkında

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda hbb92 tarafından 26 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. hbb92

hbb92

2
    0
    100
    www.burul.com.tr alışveriş hakkında

www.burul.com.tr arkadaşlar bu site internetten alışveriş olayı için güvenilirmidir ?düşündüğüm bi kaç ürün var ama site daha yeni sanırım bi çok üründe fiyatlandırma yapılmamış.araştırdığım kadarıyla izmir firması izmirde mağazası falan var fakat ben izmirde değilim . o yüzden size danışmak istedim

2. bende ilk defa gördüm burayı. Numark referans monitörleri varmış, birgün ziyarete gitmeyi düşünüyorum bunları denemek adına, bilgi de veririm ;)

3. hbb92

hbb92

2
    0
    100
    Konu üzerinden biraz zaman geçmiş ama ben yinede paylaşmak istedim.Uzun zamandır birçok siteden incelediğim
    YAMAHA MG 8 / 2 CX mikseri mağazalarını telefonla arayarak bilgi aldım.www.burul.com.tr deki verilen fiyattan daha düşük fiyata başka bir sitede ürünü bulduğumu söyledim.10 dk sonra beni arayacaklarını söylediler.Tam 10 sonra aradılar ve benim gösterdiğim daha düşük olan fiyatında altında bir indirimle bana fiyat verdiler.Bu kadar indirimden sonra almamak olmazdı tabi :) Ürün 2 gün içinde elime ulaştı.Gerçekten sorunsuz ve kaliteli bir hizmet aldığımı rahatlıkla söyleyebilirim .

Bu Sayfayı Paylaş