Stüdyo Ses Yalıtımı Yardım !!

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda Dr.Middans tarafından 26 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. Öncelikle başlığı okuma zahmeti gösteren herkese teşekkür ederek konuya giriyorum.
    Arkadaşlar biz Samsun Omu(19 Mayıs Üni) Rock Klübü olarak üniversitenin kendi stüdyosunu kurma görevini aldık ve ilk önce yalıtımdan başlamak istiyoruz bu işi yapan birini bulduk ve bize yaklaşık olarak 14000-15000 tl ye mal olacağını söyledi. Ben her zaman olduğu gibi bu forumdan da bilgi almadan bir işe başlamayacağım için buraya bu başlığı açtım gerçekten bu forumda öğrendiklerimin benim için önemi büyüktür :wink: turkrock tartışılmaz...
    :!: Şimdi odanın ölçülerine gelirsek 4 duvar var 1 tavan var. Duvarlar 2 şerli olarak aynı ölçülere sahip ilk 2 li grup 4,3*3.3m ölçülerinde ikinci 2li grup ise 6*3,3m ölçülerinde tavan ise haliyle 4.3*6m oluyor.
    1)İlk sorum stüdyo sahipleri veya bu konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yalıtım için kimlerle çalışıyor?
    2)Bu iş hemen hemen standardize yöntemlerle mi yapılyor bana önereceğiniz yalıtım işini yapan firma yetkili her hangi bir dükkan var mıdır?
    3)Ayrıca verdiğim ölçülerde bir alanın maliyeti ne kadara patlar ilk danıştığımız arkadaş ucuza mı yoksa pahalıya mı getirmiş olayı samsunda olduğumuz için bu konuda gerçekten deneyimli insanlar yok çünkü..
    Şimdilik bu kadar cevap veren herkese buradan da önceden teşekkürlerimi ileteyim.

Bu Sayfayı Paylaş