Tonmayster egitim

'Müzik Endüstrisi' forumunda kurex tarafından 15 Ağustos 2004 tarihinde açılan konu

1. Tonmayster- sescilik alanında egitim veren bildiginiz bir kurs varmı yardımcı olursanız sevinirim ayrıca sertifika veriyormu simdiden tesekkurler

2. Akademi İstanbul...söylediğin herşey var.

3. hocam cok saol cevap yazdıgın için tessekur ederim ama ben mersinde yasıyorum ve akademi istanbul nedir bilmiyorum yardımcı olursan sana minnettar kalırım tekrar cok saol

4. kurex google a gir, arama yerine akademi istanbul yaz. bak bakalım neler olacak. :)

5. pyramind yardımın için tessekkur ederim

6. rica ederim. mersinde bu iş zor gibi, buralara gelmen gerekir sanırım. ama bilemiyorum.

7. yanlız akademi istanbul açmamış müzik bölümü eskiden bligide hoca olan ve akademi istanbulda müzik hocası olan bi hanım vardı o bi kurs açmış galatasarayda yerini isteyen olursa tarif ederim
    ben gitmiştim baya iyi programlar koymuş ismin hatırklayamadım şimdi hatta internet sayfasıda var ama kursun ismini hatırlayamadım

8. evet pyramind istanbulla gelmeyi dusunuyorum burda sadece bu isleri yapmak degil yasamakta zor calıstıgım studyodaki mixeri görsen gulmekten catlarsın evde amatör kayıtlar için bile kullanılmıyo dugun salonlarında belki (behringer gh2000) :D

9. thebeast yerini veya internet adresini söylersen iyi olur ayrıca sertifika veriyormu bir bilgin varmıı

10. tessekkurler thebeast

11. Arkadaşlar bu bilgiler çok faydalı oldu.Benim de ne zamandır aradığım buydu.Kurex, başlığı açtığın için teşekkürler :)

12. rica ederim

Bu Sayfayı Paylaş