Doğu Yücel

kitaba göre filmde çok şey eksikti.. yani kitapta Gökalp in boğaz köprüsünden atlaması, daha önceden kac saniyede düşüceğini hesaplaması.. filmde alay ettiler diye okulun damına çıkıp atlaması.. kitaptaki üniversite ortamı da liseye aktarılamazdı ve olmadıda ztn.. snrm filmdeki en güzel şey hugo muhabbetiydi ama yetmedi tabi ztn yetemezdi..

gül açar
dem akar
:)

oha be tek l yazmadık diyede bişey dicekseniz...neyse ya evet haklısın gerçekten çok eksik vardı.en büyük eksik ve beni hayalkırıklığına uğratan şeyde kitapta geçen hikeyenin izmirde olması ancak filmin istanbulda çekilmesi.. :cry: belki saçma gelcek ama bana hakaret gibi geldi.öle seviyorum adamı yani

bnm kitapta bile korktugum yerler olmuştu fakat film komediydi ztn korkunc komil diye lanse edildi. ayrıca oyuncularda pek iyi değildi yani tanınmayan oyuncular olsa fln bi gökalpi begendim o kdr. filmi aslında kitaptan ayrı düşünmek lazım. o zmn da kötü off sustum aklıma geldi sinirlendim şimdi

eheüe irc e gelsene şahika yada msn i aç özel mesaj yolladım sana görmedinmi bu arada bir rock art ta elemanla röpörtaj vardı eheüe çok ince sesi puhahhaa

Başlığı yeni gördüm. Çok sevdiğim dostum Doğu Yücel tüm marifetlerinden önce dört dörtlük bir insan ve tam bir hayalperest. Zaman zaman aynı hayalleri paylaşıp peşinde koşturduğumuz da olmadı değil(soundtrack :) ).

creepgirl, yeni Doğu Yücel senaryosu Ediz ve Orçun tatilde. Senaryo bitti gibi, çekimler Eylül'de. Şirket Plato yine. 3.kitap 'Hayatdeğiştiren'(Doğu adını deşitirmezse)e ise daha zaman var.

hayalet kitap gibi bir güzelliğin, okul gibi bir felakete dönüşmesine izin wermesini anlamlandıramadığım güzel insan.. :zombi
düşler,kabuslar ve gelecek masalları'da, hayalet kitap kadar olmasa da güzel..

patton demiş ki:
Başlığı yeni gördüm. Çok sevdiğim dostum Doğu Yücel tüm marifetlerinden önce dört dörtlük bir insan ve tam bir hayalperest. Zaman zaman aynı hayalleri paylaşıp peşinde koşturduğumuz da olmadı değil(soundtrack :) ).

creepgirl, yeni Doğu Yücel senaryosu Ediz ve Orçun tatilde. Senaryo bitti gibi, çekimler Eylül'de. Şirket Plato yine. 3.kitap 'Hayatdeğiştiren'(Doğu adını deşitirmezse)e ise daha zaman var.
abi creep girl denilen arkadaş okul topic inde bahsettiğim şahika :D

Doğu Yücel den önce bilimkurgu yada korku mayetinde hiçbir türk yazar okumadım...Hakkını yememek lazım...Ben Düşler,kabuslar ı okudum...Hikayelerin çoğu güzeldi...Ama şimdi baya zamandır kitap okumuyorum...Hayalet vardı onu okumadım.Yakında eyer okuma alışkanlığımı tekrar kazanırsam onları da okurum...Bi de blue jean dergisinde yazıyor...
O biyografi falan da yazar...Bi çok grubun biyografisini çıkarmıştı sanırım... 8)

başlık nerelere düşmüş ya!!neyse AmorphiS bence okuma alışkanlığının geri gelmesini bekleme direk dal hayalet kitaba.çıkamıcaksın muhhaaaha :LOL: :twisted:

Tanıştık Şahika'yla Efe. :D Harbiden hastasıymış.Doğu'nun! ;) 'Hayalet Kitap' 3. baskı görsel anlamda son derece güzeldir. Henüz kitabı almamışlara ısrarla 3. baskıyı isteyerek temin etmelerini öneririm.

Geri