Mustafa Altıoklar

'Forum Meydanı' forumunda Queen_of_Metal tarafından 16 Ağustos 2004 tarihinde açılan konu

1. baktım bütün elemanlar liv,anglia forumlar açmış..:)

bende bi mustafa altıoklar hayranı olarak ona başlık açmak istedim..

karizması,yeteneği,çekiciliği..dehşet bi herif..

alalım yorumları dostlar! :idea:

2. ben sahsen nedense Agir Roman filmini sevmistim ama öbur filmlerini salla gitsin...(son 3 yil icinde guzel bi film cikardiysa bilemem ama)

3. Mustafa Altıoklar mı ?
    Geçiniz...

4. sen geç...biz alalım :p

5. Mustafa Altıoklar'dan birşey almak zordur,
    Zira herif biraz boştur... :)

6. bence çok iyi bi yönetmen kendisi ben össden sonra sinan çetinle staj yapıcam ama mustafa abiylede acaip yapmak isterim(hava attım bu arada :))

7. çok ukala olduğunu duydum..

en azından onunla çalışan bi arkadaşım söyledi..

tanıştır beni demiştim falan..oda böyle kal bence tanıdıktan sonra nefret edersin dedi..

benim fikrim değişti mi?hayır..bi kere sevmişiz yani:)

(iiyide arabesk yapıyomuşum)

8. aşırı derecede alkol kullandığını duymuştum ama onun özel hayatı bizi ilgilendirmez diğer yönetmenlerden farklı bir durşu ve konu işleyişi var filmlerinde

9. adamın flimleri fena değil,değişik bir görsel dehşeti var.geri kalanları bilemem.

10. ''İSTANBUL KANATLARIMIN ALTINDA''geçiniz diyenlere gitsin bu film..

11. :twisted: teşekkür ederim..

12. İstanbul kanatlarımın altında da, senin beynin nerde bilmiyorum.

13. na alakası var..

14. iyidir hoştur ama filmleri boştur...

15. yok ya ben Agir Roman i begenmistim nedense belki simdi izlesem hgosuma gitmicek ama o zamanlarda gitmisti...

16. ağır romanı var bitek...

17. +1

18. boş diildir ya.akıllı biridir.ukala falan da diildir.iidir ii...

19. :)

ne kadar da iyi niyetlisin..bende bu adamı pek bi severim ama sanırım tanısam sevmem..anlatılanlara inanmamakta ısrar ediyorum ama sanırım bu işimime geliyo :twisted:

20. iyi niyetliliğim diil.kendi düşüncem.tanıyorum ve sewiyorum.sewmeyenler var ama onnarın düşüncesi bağlamıyo beni.

Bu Sayfayı Paylaş