Sapik Inek

Hastasıyım be, daha saçları uzamamış liseli bir genç iken ODTÜ de tanıştığım , tanışınca amaney dediğim.Dinledikten sonra obarey dediğim, Barış'ın ODTÜ Mak. Müh. birincilikle bitirdiğini öğrendiğimde oharey dediğim, almanya mercedes'te müh. olarak çalıştığını öğrenince yarabbey dediğim, tanıştığım günden bugüne kadar müziklerini severek dinlediğim türünün tek grubu sapık inek!

PS: Barışçım haftaya arıyorum kesin kafaya kodum, hepbirlikte toplanıyoz toplandıktan sonra napcamızı söylemem, anladın sen anladın:p

PS2:) Grubun ismi bugüne kadar bildiğim gördüğüm bence en süper grup ismidir:)

Bijen demiş ki:
Hastasıyım be, daha saçları uzamamış liseli bir genç iken ODTÜ de tanıştığım , tanışınca amaney dediğim.Dinledikten sonra obarey dediğim, Barış'ın ODTÜ Mak. Müh. birincilikle bitirdiğini öğrendiğimde oharey dediğim, almanya mercedes'te müh. olarak çalıştığını öğrenince yarabbey dediğim, tanıştığım günden bugüne kadar müziklerini severek dinlediğim türünün tek grubu sapık inek!

PS: Barışçım haftaya arıyorum kesin kafaya kodum, hepbirlikte toplanıyoz toplandıktan sonra napcamızı söylemem, anladın sen anladın:p

PS2:) Grubun ismi bugüne kadar bildiğim gördüğüm bence en süper grup ismidir:)
aynı tepkileri bende vermiştim, harbi ohareyy... :LOL: bukadar orjinal olmalaırını kıskanmıyo değilim... en son mimarlıkta konserde izlemiştim böyle sahneyi nadir görürsünüz ... valla albümü çıksın direk atlamayan inek olsun.

Beş altı sene evvel Zonguldak'ta bi konser olmuştu Antisilence, Sapık İnek. Baya eğlenmiştik. Teletubbies tişortü, Smells like teen pussy, post-orgazmik anal cümbüş, öğle vakti fiyonklu perdeler falan :D eğlenceliydi bayaa. Saygılar, sevgiler...

ya ne yıllardı ODTU ye gelmis yeni yetmelerken karsılastık Sapık İnekle güzel günlerimiz oldu çok severim ya ne güzel albumleri de çıkıyomus hem ne güzel tavsiyeler verdin Barış sen bize sağolasın :)

sen çilekeshin vokalistimisin gerçekten ????
s3384fq.th.jpg

BU MU YANİ????

Noolcak bu grup işleri?

Valla ben hafif arabesk ve fentezi öğeleri katalım diyorum (askerde başka bişi dinlediimiz yok valla ) ama barış bey rocktan taviz vermeyelim sert kalalım diyor.
''G3 fentezi, keleş arabesk ise çift uziden grind olurmu'' isimli folklirik epic hafif batı-orta-doğusu müzigi pop-metali tarzında yeni çalışmamız biraz fazla vakit alıyor. Elemanlardan biri istanbulda orduevinde(ben), biri italyada strip klüpte(barış), biride ankarada köftecide olunca (iso) anca böle oluyo işte.
Olm lam Barış gene yaymışın ortalığa söylentileri albümdür poptur off off yemiş millette ülen...

aa bi dakka sen orduevine giddiydin deilmi...
nası keyfin oralarda yazmışındır belki okumadım yeni bakıyom daha.
koordinasyon zart zurtuylamı uraşıyon..
ben de kimmi.
samsunda sorduydum ya sana aha sen sapık ineen adamı değilmin diye.
sizin yerinize bi 5yıl önce odtude konsere çıkmıştık falan filan.diye konuştuyduk hatırlaman belki.neyse hadi kendine iyi bak sayın acemilik arkadaşım.
atğm.ferhat.
namı dier feryat.

biraz geç cevap atıyorum ama yine de hiç yoktan iyidir.. evet okan'ın dediği gibi Bursa'da yaşamaya başladım...hayat İtalya Bursa arası bir şekilde geçip gidiyor ... eski neşemiz kaldı mı be Okanım dicem .. yine bunalım muhabbet yapıyorum diye dövcek beni .. Sapıkİnek ne oldu derseniz .. Okan askerde olduğu için durduk .. ama Okan döndükten sonra başka bir engel kalmıyor ... Birsürü yeni şarkı yazdık .. hepside güzel oldu diyebilirim evet derim ... lakin tür artık biraz daha yumuşak ve türkçe .. sözlerdeki ve müzikteki dengesizlikler tabi ki de baki ... .Neyse ööle işte Sapık İnek ten son haberler ... bir de hazır buraya yazmışken yaklaşık 1 senedir birşey yapmasakta halen bize mail atan , bir yerlerde bizden bahseden herkeze teşekkürler ... Türkiyenin en ilginç türk rock (o da neyse) albümüyle döneceğiz .. [yaw be böyle gaz cümleleri hiç sevmem .. şööle değiştirelim onu yine böyle ezik kimsenin dinlemeyeceği kendini tatmin bir albümle döndük sanıcaz .. sonra o satmıcak bizde dağılıp bir daha hiç görüşmicez birbirimizle]

zonguldakta antislince işle konsere gelmişlerdi...baterist gitar/vocale siktir git fılan diyodu..:)ciddi ciddi...kapışıyolardı..vocal cok içiyo ama smells like a teen pussy acayıp bi şarkıydı:) bascıları tam noel babalık adam:)davulcunun konser sonunda eline su ve bez alıp arabasını yıkaması beni yarmıştı :D

işin asıl komiği davulcu konser sonrası su ve bez alıp kendinin değil benim arabamı yıkamıştı :)

nedeni de sanıyorum konser boyunca oluşmuş gerginlik yüzünden okan'ı dövmemek için enerjisini atmak istemesiydi :)

ilk single ı 'şarap' olacak 'ezik' albümümüzü bekleyin efem ...

cnbc-e izleyicileri bu albümü hiç sevmeyecek ...

olm 'orgasmic moron generation' çıktı bir sürü de satıldı ama underground olduğu için tamam kolay bulunmadığını kabul ederim ....

bu yeni albüm direkt basılacağı için heryerden bulursun ... bize lafta sokmassın :) ...

şarap olmuşum şarap olmuşum haydi durma ez beni ...... heheh çok ezik olduk cidden ::)

Benim takıntım kelimelerin yazılışıyla höyttt...Albümü hatırlarsanız bana Hard Rock Cafe'de satmıştın Barışcım...Vallahi 4 gözle bekliyorum anlattığın planlar gerçekleşsin ühühühüh
Üzüm olmuşum üzüm olmuşum haydi durma ez beni...Şarap yap beni Barış :)=

Geri