Objektif

merhaba arkadaşlar...
herkez eleştiri yapabilir..önemli olan yapılan eleştiriyi yapıcı kılma gayretidir.o zaman taktir edilir diyorum ve bu konuyu hemen imha ediyorum..
sevgili cansu.. hayır piyano çalmak zor değil,ama öğrenirken biraz zorlanıyorsun.ve evet bir donem(11..12 yaş civarı)ders aldım.gerçi bu bilgileri ve diğer grup elemanlarının özgeçmişini yakında sitede bulucaksınız.yani sanırım...
teşekkürler...:)

Merhabaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..

Merhabalar arkadaşlar. Burada olmakdan çok mutluyum. Koyu bir Objektif hayranıyım. Müzikle yakından ilgiliyim. 7 aydır davul dersi alıyorum.Konseri izleyemedim malesef. Ancak kliplerini izledim dün akşam. Ben rock müziği yaklaşık 1 senedir dinliyorum ancak Objektif bence farklı. Nedenini bilemiyorum. Çok seviyorum ya işte :)

Arkadaşlar benim gözlemimce Taner, müzik adına en başarılı isimlerden biri. Ayrıca Objektif grubuna çok yakıştırıyorum. Sadece iyi bir rock davulcusu değil başarılıda bir tekniğe sahip bence. Yanlışmıyım Taner abi?
Zaten grubun her elemanı başarılı. Yani queen_of_metal e kesinlikle hak veriyorum. Mesela Volkan'da olukca başarılı. Bence Objektif gibi bir grupda o şekilde klavye öalabilmek meziyettir! Ancak bazı kalın kafalı arkadaşların bu konu hakkındakş tutarsız düşünceleri çok üzücü. Zaten Objektif bu arakadaşlara yeni albümleriyle bazı şeyleri anlatacaktır bence :LOL:

:metal _________________Objektif___________________ :metal

:( Vecdi abi sizin videolarınızı nerden bulabiliriz? Yalvarırım buna bir cevap yazarmısınız? Sitenizdede olabilir hatta harika olur. Cevap bekliyorum abi. Birde saftda konser ne zaman? Zonguldağa gitme durmum varda. Denk getiremezsem intahar ederim :!: :metalhead

inanın her zaman bulduğumuzda yazıyoruz ama yeni albümle çok meşgulüz.sütüdyoda olmadığımız zamanlarda breysel çalışmalar devem ediyor bu sebepten pek vakit bulamıyoruz..ve sitenin de çok yakında güncelleşeceğinden eminim hala yeni bilgiler toparlanıyor.saftd konseride sanırım ramazandan sonra..berk,mert...tanerin teklifinizi düşündüğünü bilmenizi isterim ama dediğim gibi sütüdyodan çıkmıyoruz şu an...

Taner_Keser_Objektif

Herkese selam... Arkadaşlar günden güne büyüyen yoğun ilginiz ve sevginiz bizi her zaman ayakda tutacaktır.
Artık çok büyük bir aileyiz.

Sizden ricam site yöneticilerinin kurallarını dikkate almanız. Çünkü sitemiz yenilenene kadar sizinle iletişimi burdan
sağlayabiliyoruz ve inanın bu bizim için, en az sizin için önemli olduğu kadar önemli.
Bu konuda duyarlı olcağınızı bildiğimiz için şimdiden hepinize teşekkür ederiz.

Sayın "firatsdeath", aslında kulağa hoş gelen herşeyi dinlerim. Ama en çok dinlediklerim arasında Dave Weckl Band,
Dennis Chambers Band, Buddy Rich Band, Victor Wooten, Joe Satriani, Dream Theater, Cem Karaca, Laço Tayfa vs. gruplar var.
TEŞEKKÜRLER.

Sayın "tattome" bir süre önce studyo24.net adresinde mike nick'inde 2002 yılına ait bir intro'm vardı ancak sanırım site
güncellendiğinde intro'ların hepsi silindi. Ancak çok yakında güncellenecek olan internet sayfamızda intro'lar dahil bir çok bilgiyi bir
arada bulabileceksiniz. TEŞEKKÜRLER.

Kişisel eleştiri ve sevgilerini benimle paylaşan "_Berk_", "aysunozdemir1980", "ililayda",
"selen4selen", "senayca22", "melikeile", "mertizli", "rockheponde",
"jemssh", "suhakarakas", "yasemin_yasemin", "ipek_", "foolforyourloving", "cerenceren", "Lorelei", selinnn", "erkinist", "gulhaneser" ve
"demirdemir" 'e SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

Ayrıca sevgili İlker'e kattığı ve bundan sonra katacağı herşey için çok teşekkürler.

En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere... Herşey için tekrar tekrar teşekkürler ederiz...

Saygılarımla: Objektif / Taner KESER.

:)

Helal Taner abi. Yazdıklarınla gene aşmış olduğun belli oldu. Hastayız sana abi. Hepinize hastayız. Abi ders almak isteyen arkadaşların nolarını özel mesaj olarak geçtim sana :LOL:

Geri