Af

Bence de Ferit iyi bir vocaldir kimse haksızlık etmesin.Asrınla kıyaslanması söz konusu bile değildir.Asrınla olan Af grubunun tartışması neden rock`la alakalı bir sitede yapılıyor anlam veremedim.Asrın`la rock`ın en ufak bir alakası yoktur.Sadece saçları uzun çocuun ehehe

Af Grubu Eleştirilere Cevap Veriyor

Bizi Dinleyen ve Dinlemeyen Herkeze Merhaba,
"Gothic" Asrın gruptan 1998 yılında ayrılıp yoluna tek başına devam etme kararı almıştır. 6 yıl önceki bir ayrılışı ısıtıp ısıtıp ceşitli platformlara taşımanın anlamı yoktur. Haberinde olsun Asrın`da bu durumdan rahatsız. Eğer Asrın seven bir kişi isen sana Asrın`ın Af grubundan ayrıldıktan sonra çıkardığı 2 solo albümü tavsiye ediyoruz.
" cover-roll , LotusTürk , hassan , chaatay " yukarıda ki cevap sizler içinde gecerli. Asrın`ı severek dinliyorsanız bence sevdiğiniz sanatçının albümünü alıp onu desteklemelisiniz.
"Mustafa 95de" Ünlü`nün bahsettiği turne "On The Rock" turnesidir. Bu turnede AF , Özlem Tekin , Ünlü ve Ahmet katılmıştır. O dönemde hiç kızmamışlardır da simdimi akıllarına gelmiştir, açıkçası merak ta etmemişizdir. Ayrıca Dreamtv`de Güven`in yayınladığı grup "İllegal Süt Tozu" dur. Ferit Tunçer`de grubun vokalistidir ve kurucularındandır.
"WampAngel" Bence sizinle bireysel ilişkiye girmediler diye kişilerin özel yaşamına saldırma hakkınız yoktur. Af Grubu baba parasıyla albüm cıkartmamış olup sizin tabiriniz ile "hatun götürme" amacında degildir. Gruplar ve kişiler istediği zaman istediği müzik tarzını yapmaya sahiptirler. "46:19" albümü ile metal yapıyoruz yapmaya devamda edeceğiz.
"username" Ferit`i anladığın için teşekkürler.

AF GRUBU
http://www.afgrubu.com [email protected]

"WampAngel" Bence sizinle bireysel ilişkiye girmediler diye kişilerin özel yaşamına saldırma hakkınız yoktur. Af Grubu baba parasıyla albüm cıkartmamış olup sizin tabiriniz ile "hatun götürme" amacında degildir. Gruplar ve kişiler istediği zaman istediği müzik tarzını yapmaya sahiptirler. "46:19" albümü ile metal yapıyoruz yapmaya devamda edeceğiz.
Kim kimin ne olduğunu biliyor bireysel bir saldırıda yapmadım.Herkesin fikri kendine.

Re: Af Grubu Eleştirilere Cevap Veriyor

illegalSutTozu demiş ki:
Ayrıca Dreamtv`de Güven`in yayınladığı grup "İllegal Süt Tozu" dur.

Dream TV seyredemiyen biri olarak; zamanında G.E.E. ' nin EKO TV'de yaınladığı kliple (ki benim sorduğum budur), Dream TV'deki "yuxexes" 'te yayınlanan klip aynı klipler midir?

Verilecek cevaba şimdiden teşekkürler!
(Ortam biraz gerginleşti de sanki, o yüzden böyle bitirsem daha iyi olurmuş gibime geldi!)

"WampAngel" ben burada fikir belirtmiyorum. Resmi olarak Af Grubunu bu platformda temsil ediyorum. Düşüncemi değil gercekleri yazıyorum. Hatta bize ulasmak isteyenler web sitemizden(jingle sayfasında) telefon numaralarınıda alıp bizi arayıp ulasabilirler.

"mustafa95de" ewet aynı kliptir. İllegal Süt Tozundan " Visions Of Insanity " isimli parcanın klibidir.

( ayrıca rica ederim nedemek efendim siz sorun ben cevaplayayım :)

Sonraki albüme çok çok başarılı olup patlayacağınıza inanıyorum. Hoş patladı öfff pöff denilen grupların ne kadar sattığını da biliyoruz. Sizin satışınız promosyonsuz bilmemnesiz onlarınkine yakın diye biliyorum. Siz yolunuzda devam edin. Sonsuz başarılar....

bu grubu ne severim nede dinlerim geçen gün bir söyleyişide izledim bu grubu dedim bakalım neler diyorlarmış kulak verdim bayan soruyor kimleri dinlersiniz diye vokalistin verdiği cevap şu : ben arabesk ,türk sanat müziği , türk halk müziği, pop müzik hepsini dinlerim , böyle bir cevap olurmu yahu zaten iyi değilsiniz bence bırakın bu işi siz rock falan yapmayın :D

Re: Af Grubu Eleştirilere Cevap Veriyor

illegalSutTozu demiş ki:
Bizi Dinleyen ve Dinlemeyen Herkeze Merhaba,
"Gothic" Asrın gruptan 1998 yılında ayrılıp yoluna tek başına devam etme kararı almıştır. 6 yıl önceki bir ayrılışı ısıtıp ısıtıp ceşitli platformlara taşımanın anlamı yoktur. Haberinde olsun Asrın`da bu durumdan rahatsız. Eğer Asrın seven bir kişi isen sana Asrın`ın Af grubundan ayrıldıktan sonra çıkardığı 2 solo albümü tavsiye ediyoruz.
" cover-roll , LotusTürk , hassan , chaatay " yukarıda ki cevap sizler içinde gecerli. Asrın`ı severek dinliyorsanız bence sevdiğiniz sanatçının albümünü alıp onu desteklemelisiniz.
"Mustafa 95de" Ünlü`nün bahsettiği turne "On The Rock" turnesidir. Bu turnede AF , Özlem Tekin , Ünlü ve Ahmet katılmıştır. O dönemde hiç kızmamışlardır da simdimi akıllarına gelmiştir, açıkçası merak ta etmemişizdir. Ayrıca Dreamtv`de Güven`in yayınladığı grup "İllegal Süt Tozu" dur. Ferit Tunçer`de grubun vokalistidir ve kurucularındandır.
"username" Ferit`i anladığın için teşekkürler.

AF GRUBU
http://www.afgrubu.com [email protected]

slm sanırım siz gruptan birisiniz.kendinizi tanıtırsanız sevinirim.
albumu Yarının anıları klibini gordugum ilk andan itibaren hemen almak istedim ve aldım.ancak hayal kırıklıgına ugradım.bende eyvallah ve sahte oyunlar sarkılarının yer aldıgı asrın ın da grupta yer aldıgı album vardı.eyvallah ve ozellikle sahte oyunlar favori sarkılarımdı.bu albumun de o album gibi guclu olacagını zannettim.ancak cok begenerek dinledigim sadece 2 sarkı,hos buldugum toplam 5 parca oldu 46:19 dan.bunlar yarının anıları ve bos yerecok sevdiklerim oldu .yoksun sen ,no name ve elveda da hos sarkılar.digerlerini bi turlu sevemedim hatta bazılarından nefret ettim.
bkz.motor,boyle ayrılık olmaz,yıldızların altında... gibi
ozellikle motor sarkısı bana ayna grubunu hatırlatıyo.bana asırı itici gelen bi
parca.

illegalsuttozu size soracagım soru ise 46:19 albumunde neden cover parca koyma geregi duydunuz gercekten siz mi istediniz yoksa firma bu konuda ısrarmı etti?yani elbetteki cover parca koymak sizin bileceginiz bi istir kimse karısamaz ne dinlediginiz, ne de icra ettiginiz muzige. ben sadece meraktan sordum.sahsen albumde cover parcaları dinlememis olmak isterdim.

AF grubu 46:19 ile her ne kadar beni hayal kırıklıgına ugratmıs olsa da gelecek olan albumu merak ediyorum.Kendilerine basarılar diliyorum!

ozenti mozenti zaten bu olaylarin basi sonu ozenti.. herkes birbirine ozene bezene basiyo her akoru zaten bu alemde. Af grubu deyip gecmeyin oyle cok sert bi muzikle cikis yapamamis olsalar da iyi cocuklardir bildigim kadariyla.. Sonra zaman zaman en kral muzisyenlerin Af kadrosuna girip cikmisligi da yok degildir hani. :p

pfffffft

zaten buraya girmek her grubun en buyuk ruyasiymisda haberimiz yokmus..
grammy mrammy'i bosverin! turkrock.com'da hakkinizda topic acilmismi o muhim!!

asrınlı af coverlarla bir dönem iyi iş çıkardı.ama sonra asrın kendi müziğini yapmak için ayrılınca herşey altüst oldu bence.şimdi asrın'da pek gündemde degil.son albümü maksimum iyiydi ama reklam yapmadılar albüme.af ise 46:19 ile dikkat çekti aldım albümü ama coverlar kötü olmuş.yinede keni parçaları çok ii sayılır...

ayrıca asrın'ın maksimum albümünde kibariye ile düet yaptığı parçayı mutlaka dinleyin.af - motor süper bence..ama bence bir dahaki sefere cover yapmasınlar kendi şarkıları çok daha ii..

Geri