Beko Türkiye Basketbol Ligi

'Forum Meydanı' forumunda Zeratul tarafından 16 Mart 2011 tarihinde açılan konu

Beko TBL 2010-2011 Sezonu şampiyonu sizce kim olacak?

1. Fenerbahçe

40.0%
  2. Galatasaray

32.0%
  3. Bandırma Banvitspor

0 oy
    0.0%
  4. Efes Pilsen

8.0%
  5. Beşiktaş

16.0%
  6. Karşıyaka

0 oy
    0.0%
  7. Diğer

4.0%
  1. 2010-2011 sezonunda;
    Fenerbahçe Ülker, Galatasaray Cafe Crown, Bandırma Banvitspor, Efes Pilsen, Beşiktaş Cola Turka, P. Karşıyaka, Olin Edirne Gençlik, Antalya Büyükşehir Bld., Türk Telekom, M.P. Trabzonspor, Erdemir, TOFAŞ, Bornova Belediyespor, Aliağa Petkim, Mersin B. Bld ve OYAK takımlarının katılımıyla oynanan bana göre kalitesi yüksek ve çekişmeli ligimiz.
    Buradan fikir alışverişi yapabiliriz.

2. Kalitesi bence yerlerde, ancak Olin Edirne'yi destekliyorum bu sene, umarım onlar şampiyon olur. FB,GS ve BJK diğer takımlardan üstün bence, Efes çöktü çökecek.

3. Fenerbahçe maçında deplasman tribününe bekliyoruz o zaman seni. :D

4. senin kadar takip edemiyorum ama çok da kötü değil hani?

5. Vaxl, geldiler, deplasman tribününde de takıldım biraz arkadaşlarla :) , bizden daha sağlamlardı o gün hatta. Edirne ve Trakya dendi mi benim için akan sular durur, hayranım oralara. Olin de taş gibi takım umarım başarılı olurlar. F4 olmasa Edirne'ye de gidecektim bu arada :D

Zeratul, hakikaten kaliteli değil lig, FB'nin sene başında iyi bir kadrosu vardı, şimdi takımın yarısı yok, Efes göçtü, BJK ve GS gelecek için umut veriyor ama kupa2 seviyesinde bile değiller, seneye başarılı olurlar ama böyle giderlerse. FB ve Efes'in çok zayıflaması bir mücadele varmış gibi gösteriyor sadece.

Bundan 3 sene önceki sezon Avrupa'nın en iyi 2. ligiydik, seneye tekrar o seviyeye geliriz.

6. bu sene cimbomun uzun süre sonra şampiyon olma ihtimali var.

7. Trabzonspor demek isterdim ama ligte kalırız umarım :D

8. o değilde kızlar final oynayacak hiç muhabbeti yok.

9. Anadolu Efes Ufuk Sarıca'nın görevine son vermiş. Bir de Volkan Aydın'ı denesinler bari.

10. 23 yıl sonra şampiyon olduk geçen sezon. artık şifreli olduğu için muhabbetleri düşmüş.

Bu Sayfayı Paylaş