Şampiyonlar Ligi

'Forum Meydanı' forumunda SLiPKnOTh tarafından 27 Ağustos 2004 tarihinde açılan konu

1. fenerin sparta prag maçına gidip boğazımı migrostaki diğer arkadaşlar gibi parçalamak istiyorum

2. Şu Fener ne şanslı takım ya..Gelen gruba bak...Çıkamaz o gruptan ama...Galatasaray olacaktı o grubun tozunu attırırdı...

3. Geçen sene bir şampiyonlar ligi oyunu vardı, turkrock.com ligi vardı. Bu senede yapsak mı? Çok iddialıyım bu sene :p (www.uefagames.com)

4. objektif yaklaşın olaya,fenerli değilim ben ama rakiplere bakarsak manchester yeni yapılanma içinde,lyon istikrarı yakalayamadı ,ama fransızlar ters gelir herşeye rağmen,sparta prag da averaj takımı olmaz hiç umulmadan çelme takabilir,daum büyük düşünebilcek mi herşey buna bağlı,yoksa kadro olarak bu rakiplerinden fazlası var eksiği yok fenerbahçenin.

5. kesinlikle sana katılıyorum dauma bağlı olay...

6. bence fener gruptan çıkcak ve şaşırcaksınız..sadece daum un heleloy oyun anlayışını biraz daha kontrollü hale getirmesi lazım sonuçta kayseriyle oynamıyosun arkadaş

7. Tamam laf kalabalığı yapmayalım..Söylemekle olmuyor..Bekleyip göreceğiz.....Ama tabi türkiyenin adının duyulmasını isteriz tüm Dünyada..

8. Fenerbahçe Uefa Champions Leage şampiyonu olacak güçtedir ve olacaktır da.

9. Kardeş o grubun neresi kolay yaa, Mancestermi kolay spartamı lyonmu ?
    bu takımlar avrupanın sayılı taıkmları ... şampiyonlar ligine çıkmış takımlar bunlar.... kesinlikle katılmıyorum bu kek bi grup değil, lyonun kadrosunda inanılmaz derecede iyi futbolcular var Fransa liginde devamlı başarılı oluyolar, hayret bişey yaaa, benimle futbolu tartışmayın ...

10. Diğer gruplara oranlarsan çok kolay gibi gözüküyor. Lyon'u geçen sene Denizli kupa dışında bırakmıştı mesela. Üstelik birçok oyuncularınıda kaptırdılar diye biliyorum. Sparta Prag hiçbir zaman üst düzey takım olmadı. Sadece Manchester var zorlu.

11. eup

eup

572
    0
    300
    kolay grup var mı?bizde cıkıcaz zaten.uzatmayın.

12. hehe abi o zaman daha buyuk takimlarin oldugu gruba dusseydi zaten manchester yenilen yapilanma icinde o kadar iyi sayilmaz ve cikma sanslari var yani iyi oynarlarsa...

13. Abi grupta cıkacakları solıyeyım Manchester United ve Sparta Prag

14. Kardesim Manchaster sıkıntılı günlerde Sparta Prag sayma zaten Lyon o da eskisi kadar iyi değil..1.torbadan real madrid falan gelseydi o zaman görürdüm sizi....Nese fazla uzatmaya gerek yok..Sonucu hep birlikte burada konusuruz....

15. manchesterın 3 yıldız oyuncusu sakat.. ayrıca bi kez yendik gerekirse çok daa ii oynar bida yenerz.. =) bnce herşy dauma bağlı.. 8)

16. kesinlikle dauma bağlı bir olay.

unutulmaması gereken bir olay var oda ruud van nistelrooy maça yetişecek...

manc. defansında özelliklede göbekte sorunları var.ferdinand cezalı onun boşluğunu dolduramadılar.son blacburn maçında orda 18 yaşındaki amerikalı spector oynadı.

17. İşte bende bunu diyorum kolay gruba düştünüz diye!

18. lyon eski gücünde değil...
    fakat prag gün geçtikçe daha da güçlü bir takım oluyor.sonuçta çek milli takımının iskeleti.

19. bizim gruplara düşşeniz napacaktınız siz?

20. evet yeter kapatalım konuyu.....

sizce kim alır bu sene kupayı?

Bu Sayfayı Paylaş