[26.03.2011] Ian Anderson (Jethro Tull) (ANKARA)

'Forum Meydanı' forumunda K_r_m tarafından 25 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. 1968 yılından bu yana müzik kariyerine 30 albüm sığdıran ve 60 milyonu aşkın satış elde eden Jethro Tull’un, grupla özdeşleşen kurucu solisti Ian Anderson unutulmayacak bir performans için Unilife Organizasyonuyla 25 Mart gecesi İstanbul Haliç Kongre Merkezi ve 26 Mart gecesi Ankara Anadolu Kongre ve Gösteri Merkezi'nde müzikseverlerle buluşacak.

  Flütü, rock müzikle tanıştıran ve bugüne dek 40’ı aşkın ülkede 2500’den fazla konsere imza atan Ian Anderson ayrıca 4 solo albüme de imzasını atmıştır. 1983 yılında “Walk Into Light”, 1995 yılında çıkardığı ve billboard listelerinde 1 numaraya oturan “Divinities”, 2000 senesinde “The Secret Language of Birds” ve 2003’te çıkan” Rupi’s Dance” Ian Anderson’un yayınlanmış solo albümleridir.

  Rock müziğinde yarattığı kendine özgü tarzıyla Jethro Tull’s Ian Anderson’un müthiş performansı için yerinizi şimdiden ayırtın.

  Ian Anderson'un ülkemizin en başarılı klarnet sanatçısı Serkan Çağrı ve keman virtuözü Canan Anderson ile ayrı ayrı gerçekleştireceği düetlerde Jethro Tull'un flütünün klarnet ve kemanla buluşmasına tanıklık edeceksiniz.

  Konuk Sanatçılar: Serkan Çağrı, Canan Anderson


  http://web03.biletix.com/etkinlik/MLJT2/TURKIYE/tr

  *alintidir
   
 2. üşengeçliğimizden gecikmişliğimizden son dakikada gidemedik, üzüldük . yazık ettik.
   

Bu Sayfayı Paylaş