Eyyam

Vokal : Mehmet KAYA
Gitar Klavye : Bülent GÜVEN
Gİtar : Hakan ŞAVKLI
Bateri : Onur AKÇA
Bas Vokal : Pelin GÜRKAN
Back Vokal : Beste GÜNAYDIN

Buyurun İşte geldik. Şimdi konuşalım. Notalarca... Sahnelerce... Müzikçe...

Şehir adlı parçamızın klibini bitirmiş bulunuyoruz. Yorumlarınızı yazarsanız seviniriz

Klip için tıklayınız;

http://www.kisaca.com/filmler/EYYAM-sehir.zip

http://www.youtube.com/watch?v=G2p38tMTsPg

Ayrıca 7 mayıs da Yenimlekte gerçekleşecek olan konserimize bekleriz...

hadi başarılar dilerim... yolunuz açık gönlünüz müzik ile dolsun :dans bir an önce kayıtlarınızı bekliyor LObi grubu adına sizleri destekliyorum :metal

Arkadaşların 24 Kasım tarihinde Korkmaz Yiğit Lisesinde (ortaköyden sonra biyerdeymiş) konserleri var diye duyum aldım,

Neden lise konseri derseniz, grubun aşmış vokalisti Beste bu okulda okumaktadır da ondan,
Konserin kesinliğini merar etmekle beraber saat ve yer hakkında gruptan açıklama bekliyoruz :D

Haydi kolay gelsin....

Ben özellikle Barbaros konserlerini çok merak etmiştim ancak gidemedim. Gitaristleri Bülenti Kör Talih döneminden beri takip ederim. Bir ara kendisini Gece yolcularına eşlik ederkende dinlemiştim. "Ritchie" lakabı gerçekten ona yakışıyor. 24 kasımın hafta arasına gelmesi kötü olmuş. Demoyu merak ediyorum ve, festival ve konserlerde de eyyam ı görmek istiyorum. :p

Sanırsam aynı günün akşamında kör talihle de beraber bir konseri olacak Ritchie Bülent Bey! 'in :D
Onunda yeri galiba Bronxta falandı hatır edemedim söyler kendisi zaten :)

Dinleyebileceğimiz kayıtların olmasını bekleyenlerdenim. Grubun ismi ve tavrı müziğini de gayet merak ettirdi.

Sırayla gidelim.
Genel olarak benden demo isteyen herkese gönderiyorum. Lütfen bana adresinizi iletiniz. Konser programları yoğunlaştı ancak tüm teklifleri değerlendiriyorum.

drka güzel temennilerin için teşekkürler,
cyberknight lise seyircisi inanılmaz güzel
oburdunya kayıtları kendi imkanımızla yaptık beklediğimizden iyi sonuç aldık diyebilirim. adres bekliyorum.
kutucuk anılarımı depreştirdin, şöyle bir eskiye gittim geldim yani sağol

Evet arkadaşlar içlerinden Bülent abi-Pelin yi tanıdığım sevdiğim güzelmi güzel şeker insanların çalacağı ve memnun kalacağınıza emin olduğum bi organizasyon
-
Kaçırmayın derim ben. Umarım bende kaçırmam
-
Sever sayar gıdıklarım hepinizi.
-
Eyvallah Bülent abi

Konser

Büyük zorukları aşarak Korkmaz Yiğit Lisesinin konser salonuna girdim. içerde kalabalık bir seyirci konseri bekliyordu. Perde açıldı, önce Baterist Tancan çıktı sahneye, güzel bir bateri şovundan sonra Pelin bası ile girdi sahneye ve ardından salih klavyesini konuşturmaya başladı. Alen sahneye girdiğinde konserin heyecan verici olacağını anladık. Ardından Bülent ve Beste çıktı sahneye ve işte o anda hepimiz ayaktaydık. İçerde inanılmaz bir tezahürat vardı ve bu sıcak hava guruba da yansımaktaydı. Bestenin sesi gerçekten rüya gibi. Çok hoş ve kuvvetli bir tını var sesinde. intronun ardından güzel bir senkopla "kandım" adlı parçaya geçti gurup. Demoda son parça olmasına rağmen seyirciyi ateşleyen bir parça kandım. Arkasından ister istemez bize çığlık attıran Dönme Bana ne diyebilirim ki, Ritchie eline sağlık. Tüm salon evet tüm salon bir ağızdan söyledi parçayı. Gurup elemanlarının tek tek şovlar yaptığı ve hünerlerini sergilediği konser bir lise konserinden çok Bostancı gösteri merkezi gibi alanlarda seyredebileceğimiz kalitede bir konserdi. Beklediğimden çok profesyoneldi konseriniz ve cover parçaların aralarına sıkıştırdığınız sololar herkesi çok etkiledi. Bu arada coverlardaki bütün bateriler orjinal çalındı. 100 kilo rakı çalarken hepimizi roman oynattılar deli bunlar ya. Biz o kadar kapıldık ki bu heyecana olmazsa olmaz dönme banayı tekrar çaldırdık. Bülent hoca benim için dönme bana çal beste söylesin bizde ağlayalım.

Ece'ye bu kocaman yorum için teşekkürler. Gerçekten Korkmaz Yiğit lisesi ses düzeninden dinleyicisine öğretmenine kadar çok pozitif bir mekan. Dediğimiz kadar da varmış ki, Tüm seyirciler "dönme bana" adlı parçayı bir ağızdan söyledi. Hatta biz sahne kurarken etraftan içeri girip dönme bana diye bağıran öğrenciler oluyordu. Bu arada bu konserde tarz farkına rağmen sonuna kadar destek olan ve bize Eşlik eden Northern Lights'ın gitaristi Alen'e insanlığından, yardımlarından ve özverisinden dolayı sonsuzn teşekkürler. Ayrıca Ankara başta olmak üzere tüm illerle konser görüşmelerimiz devam etmekte. Tabiki her türlü imkanı değerlendirmekteyiz Ancak biliyorsunuz ki Gurubumuzda iki bayan var ve Beste henüz 17 yaşında olduğundan seyahat ve bar programı engeli var. Şimdilik Lise ve bunun gibi etkinliklerle idare ediyoruz diyelim. Bu tabiki sahneye hiç çıkmayacağız manasına gelmez. Teklifleri değerlendiriyoruz.

Demo

Tamam "bonus track" li demoyu gönderirim sana. Özelime attığın mesaja cevaben herkesin beklediği açıklamayı da yapayım. Evet "dönme bana" adlı parçayı Vokalistimiz Beste ve Erkek arkadaşı Ali'ye ithaf ederek yaptım. Konser görüntüleri ve dönme bana klibi için biraz beklemeniz gerekli. Şu anda yapım aşamasında..

Geri