[16.07.2011] Rock'n Coke (istanbul bahşeyiş mahallesi)

'Forum Meydanı' forumunda aYNaLI-SuCuK tarafından 31 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. Coca-Cola tarafından Pozitif organizasyonu ile düzenlenen Rock'n Coke Festivali, Hezarfen Havaalanı'nda müzikseverlerle buluşuyor. 16 ve 17 Temmuz 2011, tarihlerinde yedincisi düzenlenecek olan Rock'n Coke festivalinde, eğlence ve etkinlik alanı aktivitelerinin yanı sıra; herzamanki gibi güçlü bir program, kamp alanı ve unutulmaz bir festival deneyimi müzikseverleri bekliyor.

   
 2. ve MOTORHEAD Türkiye'de... yıllar önce (galiba Bostancı Gösteri Merkezi'nde olacaktı) iptal edilen konserlerinden sonra nihayet geliyorlar.. Festivalde yer alacak isimlerden birkaçı ise, The Kooks, 2 Many DJ’s, Athena, Thievery Corporation, FM Belfeast, Beach House ve The Black Lips. Performans gösterecek isimlerden yalnızca üçte birini açıklayan Rock’n Coke organizatörleri, festivalde yer alacak diğer sanatçıları farklı bir yöntemle duyurmayı planlıyor.

  Rock’n Coke’un iki günlük avantajlı biletleri 70 TL’lik bedelle satılıyor. 18 Nisan 2011 sonrası tek günlük Rock’n Coke biletleri 90 TL, kombine 140 TL, kombine + kamp 180 TL’den satışa sunulacak. 18 Nisan 2011’den itibaren öğrenci biletlerinin fiyatı ise tek gün için 60 TL, kombine için 100 TL, kombine + kamp için 120 TL olacak.
   
 3. Megadeth diyorlardı ama yanlış bilgi mi acaba? Bu arada 2 günlük 70 TL avantajlı gibi duruyor.
   
 4. Bu sene Rock 'n coke en avantajlısı gibime geliyor.
   
 5. Skunk Anansie diyorlar ama doğru mu acep? Resmi sitelerinde yazmıyor ama.. Umarım doğrudur :)
   

Bu Sayfayı Paylaş