402 nolu sınıf

'Forum Meydanı' forumunda PeNtAgRaM_BoY tarafından 4 Eylül 2004 tarihinde açılan konu

1. İnsanı kopartan bir çizgifilm.Her bölümünde ayrı bir makara var.Jessie benim elemanım.The kids from 402 room adlı kitap üzerine yaplmış bir çizgifilm.Pek fazla kişi bilmez herhalde ama bi izleyin derim

2. uahah çok severim south park bir bu iki

3. Alla alla ben neden duymadım boyle bir cizgifilmi ya nerde yayınlanıyo? cnbc-e demeyin lutfen ocak ayından beri izleyemiyorum o kanalı uyduya gectimişti ocakta bizde uydu yok lanet olsun neyse...

4. fox kids'de
    cok eglencelidir..

5. jessie çok iyi yaa... bazı açılardan kendime benzetiyorum onu...

6. süper ya. hem çizgi film hem bu sohbet. siz bi ara 402 nolu sınıf buluşması falan yapsanıza. biri tüm bölümleri kaydetsin siz de oturup izleyin :p :)

7. hihaho

8. ehah cidden cok hos ya :) fox kidsi seviyorum

9. aynen ya ikiside spr :wink:

10. jessie nin memeliler hakkında yaptığı ödev adamı kopartır

11. +10

12. Cizgi dizinin en çok hoşuma giden şeyi müzikleri onun dışında fazla ilgilenmem benin çizgi filimim spiderman dır.Deli oluom.:D

13. Evdeyken hep izlerdim fox kidsde birzamanlarki eğlencencemdi ama çok uzun süredir izleyemiyorum :(

14. zaten hep eski bölümler... :(

15. evet hep eski bölümler ama olsun güzel oluyo.Karşısına bi bira ve ya kola üzerinde çekirdek falan fıstık birlikte geçince daha güzel oluyo :)

16. evet yaa neden hep eski bölümler çıkıo... :(

17. sevilesi ve gülünesi yegane bi tane çizgi filmimizdir.
    aynı zamanda artık ingilizce izlemek zorunda olduğum gülünesi şeydir.
    (sözlük dilinden oldu)

18. Çok mükemmel benim en çok sevdiğim eleman arthur eleman dolandırıcının babası ya.Manyak oluo.Ama bide nancy(yanlış yazıysam k.b) kız tam bi hasta.O herşeyi nedense tam bi takıntı haline getirio.Çok iiiiiii

19. Bence çizgi süper, adamlar tutturdu valla...

Bu Sayfayı Paylaş