Türk Futbol Milli Takımı

'Forum Meydanı' forumunda Teshkilattan tarafından 4 Eylül 2004 tarihinde açılan konu

1. Bence ayarı kaçık bir kapı olmuş milli takım...kapanıyor açılmıyor..açılıyor kapanmıyor...

2. Yunanistan bize bu futbolla 5 atar abi bide üstüne sirtaki yapar adamlar...Mustafa Denizli gelirmi acaba kardeşim takımın başına yoksa Ersun Yanal idare edebilecekmi 1:1 hayırlı olsun...

3. ne mustafa denizlisi hangi mustafa denizli vestel manisayı 2 ligden bile çıkaramayan denizli mi?

4. Mustafa Denizliyle düşmedi vestel bilmeden atmayalım...sorunlar vardı ve yanılmıyorsam son haftalara yakın bıraktı takımı vestel desteğini çekti para muslu kapandı falan filan bu tarz sorunlar yüzünden oldu olanlarda..benimki sadece bir öneri takımı tanıyor olması icabıyla...gerçi takımın yarısı değişti ama bence mustafa denizlinin önderliğindeki bir milli takım daha iyi olur bak mesala Fatih Terimde uyar mesala..ersun hoca bu işin altında kaldı gibi...

5. ya konuyla alakali degil ama mesela bir arkadasta emre belözoglunun bir biyografisi vardi.31 kez milli oldu yaziyordu.abi ben dumur olmustum yani neden milli forma giydi falan yazmazlar da direkt "milli oldu" yazarlar anlayamadim gitti...gitti de dönmedi...bircok giden memkun ki yerinden........

6. Abi kimse kusura bakmasın ama anında su koyveriyoruz millet olarak. Şimdi yarınki manşetlerde de eminim ki bu topictekine benzer yazılar olacak. Spor otoriteleri, ne otoritesi? Profesörleri Ersun Yanal'ı idam edecek icabında. Sonra gidip te Yunanistan'ı yenersek yalakalığın kralı yapılacak. Takımı eksik bırakan Hasan Şaş'ta suç yok ta teknik direktörde mi suç var? İlker yasin desen ayrı hikaye. O denyoyu oraya maç anlatsın diye koymuşlar, maçı anlatamadığı, taça ofsayt dediği gibi alakasız yorumlar da yapıyor, zaten senede bir maç anlatıyor, onu da seyirciye zehir ediyor.

7. ersun yanaldan bi bok olmaz.takım çorba gibiydi.berbat oynadılar zaten.

8. Arnavutluk Yunanistan karşısında 2-0 önde bu arada. Şu an maçta 20'li dakikalar oynanıyor.

9. anti ilker yasin

10. benim inancım yok ersun yanala...

nasıl bir takımdır bu ya....türkiyede sol kanat oyuncusu mu kalmadı da ümit ozat orda oynuyor.hani gençleştirecektik takımı ne oldu.

ibrahim akın,hamit altıntop,halil altıntop gibi geçlerin kazanılması lazım....

birde kalecei meselesi var tabii....

11. abi adam berbat anlatıyo:D

12. Kaleci meselesinde bence kısmen haklısın ama o topu çıkaracak kaleci bence Türkiye'de yok. Tam çataldan gol oldu, adam bir de kafasını direğe vurdu, o kadar canla başla atmış kendini.
    Yunanistan maçında 30. dk ve skor hala aynı bu arada. Danimarka-Ukrayna da 1-1

13. rainbow ben yediği gol için demedim,genel olarak bir sorun var...

14. danimarkada 1-0 önde ukrayna karşısında

15. milli takıma uzun adamlar lazım abi...bu neya orta saha kısacık...bir hakanla olmaz bence uzun önlibero bulmak lazım servette yoktu tabi lanet olsun ...ya aslında kumaş var ama kesecek dikecek biri yok bu arada bukadarlık futbol geyiği bana yeter bugunluk benim kadar gülen bir adam futbolda paso kasıyorum olmuyo ama bole olmuyo dimi cevat abii

16. benim yunanistan maçından hiç umudum yok.

17. Yunanistan hala 2-1 yeniliyor, dk şu an 30 ikinci yarıda. Danimarka maçı da 1-1 bitmiş. Şu durumda Yunanistan maçı berabere de bitse, Arnavutluk ta alsa bizim yararımıza.

18. evet öyle ama biz gürcüleri yenemedikten sonra hemde kendi sahamızda

19. bence ersun yanal hangi takımın başında olduğunun farkında değil... :?

20. şenol güneşten hiç bir farkı yok.daha atak geliştiremiyoruz...

Bu Sayfayı Paylaş