Narkoz'un Albumu Nefret Bahcesinden Adam Hikayeleri Tüm Müzik Marketerde..

'Forum Meydanı' forumunda ekesh tarafından 6 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

 1. Beraber geçirdikleri 10 yılın, sayısız canlı performansın, 100.000' leri aşan demo hitlerinin ardından NARKOZ , ilk albümleri
  "Nefret Bahçesinden Adam Hikayeleri" ile müzik dünyasının sınırlarını bir adım daha genişletiyor.
  Prodüksiyonu MK2 yapımcılık, dağıtımı Seyhan Müzik tarafından üstlenilen albüm, dünya standartlarındaki soundu ile dikkat çekiyor. Zengin melodik yapının içine entegre edilmiş güçlü bass, davul grooveları, yoğun gitar riffleri ve dinleyiciyi saran sıcak vokal üslubu ile hikayeler içinde yaşanan gezinti hem duygusal hem teknik anlamda bir doyum sağlıyor. Sözlerdeki samimiyet hissi ve tüm parçaların yaşanmış hikayeler üzerine yazılmış olması ise duygusal derinliği bir kat daha arttırıyor.
  Tüm söz ve müzikleri NARKOZ' a ait, yaklaşık 4 yıllık titiz bir çalışmanın ürünü olan "Nefret Bahçesinden Adam Hikayeleri " nin kayıtları, mixi ve prodüktörlüğü Erkan TATOĞLU tarafından Midasın Kulaklığı Stüdyolarında tamamlandı. Albümün masteringi ise şimdiye kadar METALLICA, BON JOVI, GUNS 'N ROSES gibi birçok dünya devine mühendislik yapmış olan, efsane isim George MARINO tarafından New York Sterling Sound' da yapıldı.
  Görsellerini Ket Kollektif ' in üstlendiği albümün kapak tasarımı ise NARKOZ ' un kendine has üslubunu ve duruşunu gayet net bir şekilde ifade ederken görenleri de şaşırtacak kadar farklı bir konsepte sahip. Yine Ket Kollektif tarafından , " Sesimi Duyan Yok Mu ? " adlı parçaya çekilen albümün ilk klibi ise 55 kişilik kast ekibi ve kısa film tadındaki sahneleri ile tüm dikkatleri üzerine çekecek bir çalışma olarak karşımıza çıkıyor.
  Albüme kadar olan süreçte tüm çalışmalarını ve 10 senelik hikayelerini KAYSERİ' de sürdüren grup üyelerinin ise bir mesajı var :
  BEKLEDİĞİMİZE DEĞECEK ...

  NARKOZ :
  Vokal / Gitar: Ali ÖZDEMİR
  Gitar: Çağlayan KITLIK
  Bass / Geri Vokal: EKEŞ
  Davul / Geri Vokal: Ahmet YILMAZER


  album trailer ı linktedir.. http://www.youtube.com/watch?v=Br9pi5bTnk0
   

Bu Sayfayı Paylaş