That 70's Show (tv8)

'Forum Meydanı' forumunda waxen tarafından 7 Eylül 2004 tarihinde açılan konu

1. Benim çok severek ve gülmekten yarılarak izlediim bi dizi. :p

2. hastasııımm hastasııım...thats 70 s show un hastasıım.....
    beraber izleyek yarın:)
    hatta bunuda bi turkrock buluşmasını yapabiliriz:)
    nihahah:)

3. Yüz numara!..Bütün kadronun enerjisine hayran olduğum bi dizi..Fez'i mi Hyde'ı mı, Kelso'yu mu, Kitty'yi mi yoksa lazer bakışlı Donna'yı mı desem bilmiyorum..Ahh ah..

4. bide süresi biraz daha uzun olsaydı daha iyi olacaktı.sanki kısaldı gibi

5. Süper bi dizidir...Beğenerek izliyoruz...

Donna'ya hasta,eric'e uyuz oluyoruz...

6. dizi fena değil,kendini izletiyor,çok sıkı espriler var diyemeyeceğim ama yine de zevkle izliyorum...Bir kere şu kızıl hatun donna'nın hastasıyım nasıl izlemem:)

7. Madem bu kadar seveni var,kamu hizmeti yapalım bari:)

Donna rolünü canlandıran güzelimiz adı; Laura Prepon'dur...

8. lan bu dizi Turkiye de de mi var mukemmel bi dizi ya tvde kacirmam ne zaman ciksa baya komik bisey...

9. çok kısa yaaa insanı deli ediyo...
    tam kendini kaptırıosn şak diye bitiyo....

10. Ben de Eric'e hastayım. Donna'yla çok yakışıyolar :p

Çok kısa sürüyo ama
    zaten yarım saat bi de reklam koyup iice kısaltıyolar
    haksızlık:(

11. sevimli dizi...çok güldürüyo gerçekten özellikle hintliye benzeyen fez karakteri:) düzenli olarak izlediğim nadir dizilerden...

12. çok eglenceli bi dizi bence...

13. Ashton Kutcher bile cok komik filmde özellikle bide yurtdisindan gelen dogru duzgun ingilizce konusamiyan bi cocuk var o da komik baya...

14. kardeşim bu kadar güzel kız olur mu ya acayip bi şey!

diziyi izlerken acayip eğleniyorum fakat kız çıkınca alt yazıları okuyamadığım için olayı kaçırıyorum arkadaş...
    resmen sabote oluyo dizi, o ne biçim gözler, tavrı falan ne kadar ilginç ve hoş değil mi ya?

tipler çok hoş, zaten arada bi o yıllarda yaşamak varmış falan dediğim oluyor, bide du dizi patladımı üzerine tam oldu valla...

web adresini veren arkadaşa teşekkürler.

15. komikler...özellikle kız arkadaşı kelsoyu kız kılığına soktuğu zaman yarılmıştım gülmekten.....ericte tam şapşal...süperler fez de ii...

16. ajeliq gülmekten yerdeydik ulan ikimiz de:p

17. dimi:)

18. Bu ashton Kutcher ın oyandığı dizimi ya ben ne zaman rastlasam anı bölüm denk geliyor o bölümü biel 3 kere bıkmadan izledim tam olarak hangi günler saat kaçta çıkıyor ?

19. Hafta içi hergün 18.30 şeklindeydi en son programı..

Bu Sayfayı Paylaş