Gitar Efekt Programlari Hakkinda...

guitar fxbox ve revalver var bende ama ikisinden de memnun deilim fxbox ta çok parazit war+4 dakikada bir duruyor..revalver da ise tonlar çok iyi ama ses sonradan geliyor..bildiiniz tavsiye edebileceginiz saglam programlar warmi?

native instruments Guitar Rig yanına bir artıda ben koyuyorum.Karşına çıkacak en iyilerinden.Efektlerden anfi simülasyonlarına kadar.Kolonları nasıl mikrofonlayıcağına kadar her türlü parametre ile oynayabiliryorsun...Ben kullanıyorum memnunum.(gitar çalmayı bilmem ama elde ettiğim gitar seslerini efektlendiririken de iyi oluyor)

kolay gelsin...

sendeki ses kartı ne şu anda sorun o gibi
ses geç gelme olayı revalverda options yada settings gibi bi kısım wardı orda latencey die bir kutucuk war
oaraya 10 değeri gir sonra tekrar dene

ama bu tip programları kullanman için ses kartının biraz iyi olması gerekiyor

guitar fx box da güzeldir bek şahsen onu kullanıyorum program 20 $ satın alıver işin görür

parazit olayı demo sürümünden kaynaklanıo + bi de kabloyu LINE girişine bağla Mic de de parazit oluyo ....

onboard ses kartı ile olmaz bu işler...

bu arada ni guitar rig işlemciye çok yüklenir arkada ıvır zıvır perogramlarda çalışıyorsa parazit doğaldır...

kolay gelsin...

Yaa abi bak çalmak için ese denetimini aç özellikler> kayıt kısmına geç
orda giriş (Line) Aç ve İşaretle artık guitar fx box tan da revalverdan da ses canavar gibi gelir

Bu arada onboard seskartları iyi iş görmezler aralarında fena olmayanları da war ama en iyisi bi kart alman Kayıt yapacağın zaman da işini görür çünkü olayı sadece Process olarak düşünme Anfiyi de al Bilgisayarı anfiye bağlarsın
bi 5+1 de Guitar fx box ı denedim Canavar gibi çalışıo sadece aradğın tonları elde tmen vakit alabilir o kadar ...

guitar rig programini calistiramadim bir turlu forumda yazilanlari okudum ama bir turlu sorunu cozemedim sb live kartim var kx driverleri ile programdan hic ses alamiyorum kendi driverlarida lowlatency de sorun cikariyor ne yanlis yapiyorum tesekkurler

Sesin geç gelmesi ram den kaynaklaıyo olabilir yani bende öyleydi, arkadaştan ram takviye edince latency düştü. Ses işlemek bilgisayarı zorlar daha çok ram bi anda daha çok iş ayrıca rvalveri falan cubase gibi prog.ların üzerinden çalıştırınca bende yine gecikmeli geliyo
Guitar rigi satın mı aldınız ne kadar ??

Geri