Gmail

'Forum Meydanı' forumunda Madcow_Prion tarafından 13 Eylül 2004 tarihinde açılan konu

1. 5 tane davet hakkım kaldı gerçekten ihtiyacı olanlar msg atarlarsa yardımcı olmaya çalışırım.

Gmailin özellikleri:

1GB mailbox
    Güzel sade basit bir arayüz.(Gerçekten çok kullanışlı).
    Google arama motoru gibi güzel bir arama sistemi(1 Gb içinde kaybolmayın diye).
    Gerçekten hoş güvenli giriş sistemi ve spam ve antivirüs koruması
    vs.vs...

2. İsteyen arkadaşlar maillerini buraya ya da özele yazarlarsa ben de verebilirim ancak şunu soracağım Madcow_Prion, maili aldıktan ne kadar sonra invite hakkı geliyor sana?
    Ben maili aldım ama invite hakkı gelmedi daha?
    Bir kaç gün sonra mail atıyorlar dediler doğru mu?

3. Geçende bir arkadaşım önerdi bana, güvenemedim kabul etmedim.
    Anlamadığım nokta davet olayon. Ne şimdi ben ana sayfalarına girip register olamaz mıyım ki?

4. 6 tane davet hakkı geliyor ancak herkeze vermiyorlar davet etme hakkını bildiğim kadarı ile .
    3. Generasyon yani davet edilenlerin davet ettiklerine vermiyorlar davet etme hakkı diye biliyorum . Ancak kesin eminde değilim .

5. Gmail şuan için üye almıyor beta aşamasında olduğu için sadece davet sistemi ile işliyor yeni üyelikler.
    www.gmail.com dan bakabilirsin hertürlü özelliğine gelişmelere vs.

6. Hehhe yuh ya adamlar güzel politika izlemişler ama. Böylece hepsinden fazla prim yaptı yahu. Bir ara hotmail yahoo falan atağa geçmişlerdi adamlar savulun lan biz varız açılın diye patlattılar bombayı :D
    Millet deliler gibi Gmail diye dolanıyor ortalıkta. Ama cidden kullanışlı bir mevzu.

7. birisi yardım ederse sevinirim, görelim şu olay neymiş ne değilmiş.
    teşekkürler
    edit : var benim gmailim. sildim o yüzden mailimi burdan.

8. Benide alın aranıza :)

9. 22 adet invite hakkım vardı herkese dağıttım :) 1 aydır kullanıyorum... her şeyden önce çok hızlı bir sistemi var ve gurup filtreleri hoşuma gitti.

10. Benide invite edin, beni de, bende istiyorum.

11. lan maili buraya yazarak mail-sapıklarına yol mu açtık ne..yeni bi çağ başlıyo, mail sapıklığı :p

12. baba...1 gbyte inbox ne demek yaf...ha ondan demişler gmail diye:)

13. Güzel bişey demek 1 gb inbox :)

14. benim hotmail im yetiyo bana valla 1gb cok fazla geliyo zaten gelen mesajlarin cogunu siliyorum...

15. Arkadaşlar sadece bu saçmalıkla uğraşmak yerine www.postaposta.com var hem türkçe , hem 1 gb mevcut alan veriyor.Bence kaçırmayın derim. 8)

16. Ben vermeyeceğim kimseye :D

17. öncelikle gmail nedir??

18. valla benim ihtiyacım yok kullanmam yani fazla abi 1gb naapayım ben okadar alanı... hani bi fikir bulsam ama üşenirim şimdi ben... gereksiz gibi geldi bana.. yahoo'da 10mb alanım var daha sadece bi kere alan doldu da bişiiler silmek zorunda kaldım 5 senedir aynı adresi kullanıyorum...

19. benimde gmailim var ama invite hakkım gelmedi daha.Gelsin bi bakarız.

Bu Sayfayı Paylaş