Deus-ex Machina

bu arada klavye olayı yatar,deus - ex machina gitaristinin tatmin olmaz egoları yüzünden yoluna tek gitar olarak dewam edicek...hade hayırlısı...

Klavye çalamadık. Grubun yokluğunda vokal olduk, coştuk coşturduk, tiz tonlara çıktık, sarhoş olduk kendi gençliğimizi başkalarıyla paylaştık. Geldik ve geri dönüyoruz yalnızların safhından şimdileri.Herkes dağıldı, bir ben kaldım Antalya'da(Sercan)

Gençler bilmem kaç (10 olabilir) Şubat, Antalya konserinizi izledim (Emin sağolsun). Kayıt gayet başarılı, önce kamaramancıyı tebrik etmek istiyorum :LOL: Sonra:

Sevgili liquoredmind, buraya döndüğünde sana bambaşka bir gözle bakacağım. Tebriklerin ötesini yapıyorum. :twisted: Gitaristiniz her eve lazım ama bir şeyi var gibi... Kamerayla çok oynuyor mesela :D Ayrica penayi fazla kaldiriyor! :LOL: Anlayana... :)

Çok üzülerek söylüyorum, şusu busu eksik demek bile içimden gelmiyor ama davulcunuzun değişmesiyle Ankara'da olsanız Limon tayfası'na hitap edecek en iyi grubu siz olabilirsiniz bence. ( Tabi burda fikir vermekten çok eleştiri yapılıyordu ama bu seferlik bir af buyurun :D ) Emin'in nasıl bir adam olduğunu bilmesem de elimde sırf bu kayıt olsa, direk çıkarırdım adamı valla dışarı :LOL: Bas gelmiyor malesef kaydınızda, geldiği kadarıyla da tonları beğenmedim, bahsi geçen şahıstan düşük bir performans söz konusu. 1 saat boyu ağzında sigara, durabildiğine dik durmaya çalışan bir adamla bu tarz yürümez. Atın onu dışarı :p

Grup çok şık bence, can-ı gönülden başarılar diliyorum ;)

Hehe saol be abi çok mutlu ettin beni bu yorumlarınla.Sen ankaradasın ben ankaradayım,emin ankarada...Eee o zaman neden yapmıyoruz müzik :D O dediğin safhaya az kaldı can...Coming Soon der susarım ben :D Anlayana :?:

Deus - Ex Machina adını kısaca D-EXM olarak değiştirme gibi bir düşünce işine girmiştir...Ey Antalyalı rock sevicisi arkadaşlar ne dersiniz bir fikir beyan edin...

Evet gençler aranıza bende katıldım ve sayfayıda ilk defa gördüm... eminle murata selam.. sizi özledim.. se3rcan kardesim gel cal bizle bak güzel olcak iyi olcak diyorum ortaaaam... senide özledim sercan... ayrıca yukarda okuduğum bana eleştiride bulunan arkadaşa teşekkür ederrim... bu eleştiride eksiğimin ne olduğunu söylememişsin .. eğer eksiğimi söylersen daha iyi olur... eğer sölemessen bu eleştiri olmaktan çıkıp fikre girer... benimde fikre değil eleştiriye ihtiyacım var... yakında ankaraya gelicem umarım tanışma fırstımız olur böylece eksiklerimi konuşuruz:) herkese selamlar!!!l

hey beah erayım aramıza katılmış...bir hobbit kılıklı kel ve bodur gitaristimiz kaldı o da hatun peşinde koşmaktan zaman bulamıyor zaten :D neyse abi hade gel antalya'ya da bir bak ne olmuş buralar :(

ne olmuş olm antalyaya? yanmışmı.. the barı yinemi değiştirmişler? ben gelmiyorum ayrıca... sen gel buraya... bide BUGÜN BENİM DOÐUM GÜÜÜÜNÜÜÜÜÜÜÜM!!!!!!! kutlayın.

Geri