Asım Can Gündüz

feridun duzagac için 55 sayfa yazı yazılmışken asım baba için 2 sayfa yazı olması ne kadar düşündürücü..popülist kültürün yozlaşmış tohumlarının sonucu bu..yazık yazık..yarın açtığımda teoman için de 80 sayfayla karşılaşmaktan korkuyorum,sırf bu yuzden arşivi taramaktan korkar oldum..bu ne ya,bu ne

karizmatrix demiş ki:
feridun duzagac için 55 sayfa yazı yazılmışken asım baba için 2 sayfa yazı olması ne kadar düşündürücü..popülist kültürün yozlaşmış tohumlarının sonucu bu..yazık yazık..yarın açtığımda teoman için de 80 sayfayla karşılaşmaktan korkuyorum,sırf bu yuzden arşivi taramaktan korkar oldum..bu ne ya,bu ne

Burası bir fikir ortamı,bakarsın o Feridun Düzağaç forumu 300 sayfa olur bir gün,burası ise hala 3'te durur...

İnsanların tercihidir,elden bir şey gelmez...

Bu Feridun iyi,Asım Can kötü olduğu için değil, söylediğim gibi onlara olan talepler yüzünden böyle.

İsim vermenin anlamı yok,zira eğer bir yarış var ise "araba-araba" ile karşılaştırılır, bisiklet ile değil...

Yani F.D A.C.G ne alaka be kardeş :LOL:

yahu bu adam ne oldu bilen varmı öldümü yaşıyomu ben en son gördüm o meşhur pembe gitarının bi sitede satılık ilanını vermişti bide geçen televolede kıbrıs geçelerine uzanıyoruz demişti vtr de bizim asım can gündüz acaip gülmüştim :D

Asım abi amerikada kendi çapında uğraşıyor niye ?Türkiye öyle bir sanatçının kıymetini bilmediği için.O harbiden ahlakı,yaşantısı,dünyaya bakışı,sıcakkanlılığı ile aslında bir numara ama maalesef kıymetleri bilinmiyor...

benim için Murat NET ile birlikte türkiyenin en iyi 2 gitaristinden birisiydi..su an gitar&müzik ile arası nasıldır bilemiyorum...icra ettigi müzik konusunda yanlıs seçimler,yollar seçtigi dogrudur bu hatalar(belkide isteyerek ve arkasında durarak yaptıgı denemelerdi)onun su an cok farklı kaliteli isler yapıp hak ettigi yere gelmesini engellemistir.umarım geri doner bekledigim kalitede isler cıkartmasa bile farklı parcalarını ve gitar sololarını dinlemek guzel olur...

dream_vai.jpg

asim_can_gunduz100.jpg

awesomejohn.jpg

http://www.dreamstrat.com/awesome_john.htm
http://www.fenderforum.com/userphotos/?recid=6587
Sevenleri bakabilir.

arkadaşlar ben asım can gündüz'ün albüm kapaklarını arıyorum nette falan hiç biyerde bulamadım bana yardımcı olurmusunuz

Valla bende severim amcamızı. Bi keresinde görmüştüm tünelde elinde gitar birilerinden kaçıyodu. Acayip sempatik ve neşeli bi insan kendisi ama işte fazla bilen yok kendisini, fazla deil yok gibi bişey yani bilen. Neyse bari bu forumda öğrensin millet. Asım Can Gündüz aynı zamanda en iyi 10 gitarist arasında yerini almıştır bunuda yeni öğrendim...

Ayrıca "nienturi" arkadaşımıza çok teşekkürler bu linki paylaştığı için ben aradım daha önce ama bişey bulamamıştım bu foruma girmek iyi oldu baya şaşırdım görünce gerçekten çok teşekkür ederim...

daha önceleri bi kaç tv programında görmüştüm...
ama pek beğenmemiştim...(çocuklukdan olsa gerek niye beğenmediğimide anlamış değilim..)
çok iyi bir gitarist olduğu kesin...
severiz asım amca yı ...

daha önceleri bi kaç tv programında görmüştüm...
ama pek beğenmemiştim...(çocuklukdan olsa gerek niye beğenmediğimide anlamış değilim..)
çok iyi bir gitarist olduğu kesin...
severiz asım amca yı ...

80'li yıllarda Boğaziçi Üniversitesinde kendisinden dinlediğimiz kadarı ile de John Holmes ile arkadaşlığıda var ha babam karı getirdiğini söylerdi..arkadaşlığı doğru ise gerisi doğrudur zaten.
Bu arada yukarda adı geçti Murat NET hakkaten deli çalar.

Kayıtlarını internetten bulamıyorum.. verebileceginiz link falan var mı? ya da şarkılarına sahip olan biri gönderebilir mi ?

Taksimde AFM sinemasının orda bi yerde çaldığı dönemde bar sahibiyle konuştum. Bende Akustik gitarla Asım Can Gündüzden önce program yapacaktım. Birileriyle anlaştım ama daha sonra diğer işletmeci - ya zaten bu adam para kazandırmıyo, bi işe yaramadı bunu çıkartmamız, ikinci müzisyeni napacaz dedi. İşte bunlar böyle arkadaşlar. Asım abi'de orda burda kendini harcıyo. Çıkıp şöyle babalar gibi albüm yapsa da konserlerine gitsek.

geçtiğimiz cuma yani 13 ekimde tünelde zuhal müzikte gördük kendilerini.çok hoş bi aksanı vardı ve gitarlara olan aşkını anlamak imkansızdı:) sevişiyomu çalıyomu anlamadık falla:p

Geri