Pastel (Pop/Rock) - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda jan tarafından 18 Eylül 2004 tarihinde açılan konu

1. jan

jan

996
    0
    300
    Pop-rock grubu pastel,Foolstep adıyla 2004 yılı baslarında kuruldu,vokal degisiklikleriyle su anki ideal kadrosuna ulastı . . .
    Yeni ismin ,yeni ufuklar açması dileğiyle . . .

2. demek pastel oldu isim.. başarılar.. İsmin türkçe olması iyi tabiki.
    tüm grup elemanlarına selamlar..

3. Başarılar...Bence de Türkçe isim daha avantajlı...Hatırlar mısınız ilk konser :)= Çığlıklı olanından :p=

4. Arkadaslar Eski adı Foolstep olan Grubumuzun Tatil sonrası Geri donus konseri onumüzdeki pazar Gunu 20:00 da Biziz Barda olucak :Herkesi bekleriz ...

5. MNB

MNB

71
    0
    300
    pazar kesin biziz deyim :p

6. tesekkurler ... bekleriz

7. başarılar

8. başarılar arkadaşlar..isminizi türkçe yapmanızı da ayrıca takdir ettim..

sevgiler..

9. uLs

uLs

154
    0
    300
    ohhh umarim pazar gunu gelip dinleyelim sizi...umarim diyorum cunku bu konserin olmama ihtimali var; davulcunuz cok kasindi bugun bende haddini bildirdim bi daha yaparsa kirarim parmaklarini konser monser iptal olur ona gore. :wink: :D :D

10. ben de yavas yavas alıstıyorum kendimi isminize . pastel . arkadaslar basarılar diler ruhiii. davulcunun ilacı belli abi...

11. alp

alp

265
    0
    300
    oh oh gelip farklı bişeyler dinleriz artık yeni şarkılar dime barbi?

12. Yeni grubunuz ve forumunuz hayırlı olsun...Pazar günü bizizde görüşmek dilegiyle...
    ~~Degika~~

13. ruhicim pazar günü kop gel. davulcunun ilacı sensin zaten :)

14. jan

jan

996
    0
    300
    uls o gece yarım kaldı işimiz birgün geleceğim ve seni tekrar yeneceğim hem de yine tuş ederek :lol:
    Degika grubu tanışmak dileğiyle . .
    alive elemanları zaten orada olacaklar degil mi yoksa :dan
    Pazar gorusmek uzere . . .

15. jan

jan

996
    0
    300
    Bu pazar(bugün) bizizdeki konsere ozel sebepler nedeniyle cıkamayacagız.
    İlgilenenlere duyurulur . . .

PASTEL

16. Konserde yoktunuz ama sizi andı herkes...Sürgün bu konuda sizi destekledi...Oraa özel sebebiniz oldugunu belirtti...Eh artık başka bir konsere...Başınız sağolsun buarada....Üzücü ama elden ne gelir...Hoşçakalın!!!

17. Pastel sadece Türkçe değil zaten.

18. Başınız saolsun...

19. Giden gitmiş mi yani?

20. arkadaşlar,başınız sağolsun.Sizin için gelmiştik.Başka bi konserde görüşmek dileğiyle...Çok başarılar

Bu Sayfayı Paylaş