Harry Potter

'Forum Meydanı' forumunda egexxxx tarafından 21 Eylül 2004 tarihinde açılan konu

1. aranızda kitaplarını okuyan var mı acaba merak ettimde. şimdi bırakın çocuk kitabı ayaklarınıda okumadan kara vermeyi hele filmini izleyip hiç kara vermeyin çünkü filmle kitapların hiç alakası yok
    okuyan varsa foruma bekliyorum

2. ben okudum 5 kitabı da...gerçekten çok eğlenceli...filmlerden bahsetmiyorum onlar gerçekten kitaplarına göre basitti...ama ne bileyim işte kitaplarını çok sevdim... :wink:

3. ben ciddi fanı oldum ya pc de güzel bi arşivim falan var mail adresim malfoy ailesinin bi ferdi gibi :p :)

4. Heralde hiç bi kitabını okumamış ve hiç bi filimin izlememiş nadir insanlardanım...

O yüzden bi eleştiri getiremiyorum :D

5. ben 5 kitabı da okudum. insanı içine çeken acaip bi dünyası var. hakkatten büyülü sanki. kitap bitinca bi burukluk hissediyorsun. boşlukta gibi oluyorsun. filmler kitaplara göre oldukça basit ama okulu falan hayal etmek zor filmde görünce zorlanmıyorsun.

6. +1000 :) tam benim diceklerimi demişsin
    benim favorim 4. kitap en iyisi o bence

7. benim en çok beğendiğim de 4.kitap...hatta öyle etkisine girmiştim ki rüyamda voldemort'un harry'i yakaladığını falan görmüştüm :oops: ...5. kitap gerçekten fazla uzundu ama gene de sıkılmadım okurken...

8. 5.kitabını okumadım

4. kitap en iyisiydi.

9. hepiciğinide okudum.3 kitap favorim

10. pin

pin

91
    0
    300
    Ben de okudum hepsini.En güzeli 4'tü.Bence 5. kitap da çok güzel.Kadının hayal gücü süper.
    Hatta itiraf etmeliyim ki hepsini 2 kere falan okudum.Çocuk mocuk kitabı falan deil.:))
    6.kitabı da hemen çıkarsın Rowling...

11. hayri poturdan nefret ederim neden böyle şeyleri okursunuz gidin yüzüklerin efendisi filan okuyun yaa nedir bu ahmet altan bile daha güzel

12. pin

pin

91
    0
    300
    tamam da arkadaşım yüzüklerin efendisi falan okumadığımızı da nerden biliyorsun ki?
    Hem ayrıca çoğu fantastik okuyan(bkz. yüzüklerin efendisi:))) arkadaş eğer harry potter'ı da okuduysa beğenmiştir.En azından sıkılmamıştır.
    Maksat çeşit olsun.

13. yüzüklerin efendisinide okuduuum hemde her kitabı 3 defa ! ama sen harry i okumadığın iiçin doğal olarak önyargılı yaklaşıyosun ayrıca kesinlikle çocuk kitabı falan değil :evil:

14. 6. kitabın adı melez prens burdan belirteyim

15. Bence hıc guzel degil.Ilk 2 kıtabı okumama ragmen sarmadı ama herkesın dusuncesı farklıdır

16. ilk üç kitabı okudum ve en beyendiğim 3. kitaptı.azkaban tutsağında,hayal gücü ve gelişen öykü dışında, hakkaten yaratıcılık ve zeka var.bağlantılarda çok başarılı bence bu üçüncü kitapta.ilk iki kitap basit olarak nitelendirilebilir ama 3.kitap hayır.

17. Valla bende hepsini okudum ama kusura kalmayın ben 3. kitabını hatırlayamadım yani vaktim olmadığı için seneden seneye okuduklarım oldu... Valla bana göre 4 harikaydı ve 5. de srius öldükten sonra alayacaktım be :( harry felanda o hala orda çıkarmamızı felan bekliyo felan diyoya oralar çok iyiydi... 4. Kitaptada şu mody nin olayları çok güzeldi yaw bide sanırım adı 3 büyücü turnuvasıydı güzeldi yani ben çok beyendim...

Ama harry nin yerinde olsam Cho yu kaçırmazdım eheheh :twisted:

18. Bu arada zeus avatarını çok beyendim sölemeden edemiyecem :p

19. hiç bir kitabını okumadım hiç filmine de gitmedim ama kardeşim yüzünden pc oyununu oynamak zorunda kaldım ((aaaabii şu bölümüü geçsenee...iğğrençç:)) sanırım 2 filmi çekildi yada 3 olabilir bilmiorum ama bu çocuk hep mi çocuk kalır hiç büyümez mi yüzünde sivilceler çıkmaz mı aşık olmaz mı hep bööle antin kuntin alengirli işlerle mi uğraşır? cinsel dürtüleri yok mu bu harry potter kardeşimizin hep böyle mi kalacak bu...kitabını okuyanlar cevap verin...filmini izleyenler siz de izlemeye devam edin :twisted:

20. yo aşk işleri var da cinsel dürtüler daha yok