Alien vs Predator

film coktan Amerika da oynadi hatta vizyondan kalkmak uzere cok berbat deniliyo ben size söyliyim sirf iki tane efsaneden para kazanmak amacli yapilmis bi film izlemeyin...

Oyununu çok hayallerle beklemiştim, hayal kırıklığı yaratmıştı. Alien serisi film olarak güzeldir ama karizma olarak predator abimiz basar. Ne olursa olsun tırışka bir holywood aksiyonu olucak gibi, umarım bizi utandırırlar bizde bu iki saygın yaratığn güzel bir filmini izlemiş oluruz (Predator alır alien'ı dağıtır. Bir kere onun plazmaları var).
Freddy vs Jason rezaleti gibi olmasında (Ki Freddy v Jason'un son filmleri zaten saçmalamıştı.)

Roth-Azad demiş ki:
Oyununu çok hayallerle beklemiştim, hayal kırıklığı yaratmıştı. Alien serisi film olarak güzeldir ama karizma olarak predator abimiz basar. Ne olursa olsun tırışka bir holywood aksiyonu olucak gibi, umarım bizi utandırırlar bizde bu iki saygın yaratığn güzel bir filmini izlemiş oluruz (Predator alır alien'ı dağıtır. Bir kere onun plazmaları var).
Freddy vs Jason rezaleti gibi olmasında (Ki Freddy v Jason'un son filmleri zaten saçmalamıştı.)

abi freddy vs jason danda berbatmis bu söyliyim yani kesinlikle sinemada izlemeyin cok izlemek istiyosaniz bi yerden bulun izleyin ama sinemaya gidince cok pisman olursunuz bende izlemedim ama film zevklerinin kalitesine cok inandigim insanlarda duydum ve sinema elestirmenleride zaten cok berbat diyolar...

katılmıyorum..alien eline verir predatorun...delikanlılık bilek işidir predator daki gibi silah işi değil...
alien delikanlılığın kitabını yazmış yaratık!!!!
her filmde tek başına bi ton silahlı adama karşı koyan yaratığa bizim kitabımızda delikanlı denir...
:) :) :) :) :)

Cedrix evetciddeb rezil bir film, kim sana bu tavsiyeleri verdiyse emin ol güvenilicek insanlarmış :)
Predator silahlı ve tam donanımdayken Alien'ı çok rahat dağıtır mantıken. Zaten oyunda da Predator olunca bir böülmde 40-50 Alien alıyordunuz. Bilek kuvvetinde bir şey diyemem ama bir de adamın görünmez olma olayı var, gerçi Alien'ın da koku duyguları var ama. Yine de hala predator derim.

AvP oyununda predatorler alienleri göremiyorlar normal görüş harici görüş sistemleriyle en azından...
çirkef alemin çelik bilekli delikanlısı alien...

Roth-Azad demiş ki:
Cedrix evetciddeb rezil bir film, kim sana bu tavsiyeleri verdiyse emin ol güvenilicek insanlarmış :)
Predator silahlı ve tam donanımdayken Alien'ı çok rahat dağıtır mantıken. Zaten oyunda da Predator olunca bir böülmde 40-50 Alien alıyordunuz. Bilek kuvvetinde bir şey diyemem ama bir de adamın görünmez olma olayı var, gerçi Alien'ın da koku duyguları var ama. Yine de hala predator derim.

hehe abi siz bi film izlicekseniz supheleriniz varsa bana sorun her bi film konusu hakkinda bilgim vardir ben zaten ilk yapmaya karar verdiklerinde batircaklarini biliyodum bu filmi özellikle Freddy vs Jason u izledikten sonra...

köyde nasıl muhtarın kahvesi varsa holywood da da böyle yönetmenlerin takıldığı bir kahve var ilkokulda he-man mi döver superman mi geyikleri dönerdi ya onun gibi can sıkıntısından biri atılıyor başparamğını oynatarak konuşmaya başıyor ''abi var ya fredy kruger adamın amına kor'' diğeri diyor ki ''skimi ye sen 13.cuma'nın Jason'ıyla baş edebilir mio?'' falan tak bir film...bu ne ya..sçimm ticari sinemanın içine..yaşaşın bağımsız yapımlar...

alien gerilim film i tarihinde bir miladdır.çok güzeldir her filmide.ama jason&freddy gibi bişey olacak gibi.ben o filmide beğenerek izledim ama sadece bildiğim için karakterleri.yoksa film iyi değildi :D

Geri