Roulette (Alternatif) - Ankara

Murat uğraştığına değdi ama değil mi?o kadar kızdın yani ;)
Burak,bu arada sizin konserden bahsettim Taylan'a ,24ünde İstanbula dönücei için gelemicek maalesef,ama MUTLAKA istiyor görüntüleri haberin olsun..

oytunum ayip edin lan islerim wardi harbi sööledim sanada gelemdim ama bu konsere kesin gelicem yani ama burk icin dedin beni cok kirdin be. olm aramizda sen ben war mi ikinizde kardesimsiniz ikiniz icin gelecem sabaha kadarda beraberiz manyak bebe hadi gömdüm.... :D

SLM!!!!!

SLM!!!

Valla uzun süredir merak ediodum bu grup nası çalio die, ve sonunda geçen hafta dinledim valla süpersiniz, Mertcan la beraber daha da ii olmuşsunuz ama herkes Burak'ın gizli bi yeteneği varmış onun da sesi süper valla o da döktürüo. Konserde de müthiş olursunuz zaten Memo ve Murti gitarda çok ii ler, Yunus geldi mi coşarsınız....
Konser pazar günüymüş valla ben p.tesi okulu asıp akşam konsere gelmei tercih ederim. Valla arkadaşlarım die söölemiorm, imkanı olan 24 ekim pazar akşamı Biziz e gelsin!!!!!!! Bol şanslar gruba ve içinde olan herkese!!!!!!!!!!

GEMBO

Saolasn Cem!

Aslında, kimseye göstermiyodum o türkücü yanımı! :D
Sesimi dinleyebilen çok az kişilerden birisin. Orda mehmet ali'ye teşekkür edin bence, bu kadar istemese söylezdim.Ama mertcanın sesi de güzel. Ben davulda kalırım. Hem kadro da güzel oldu, 24 Ekime'de az kaldı bakalm neler olacak. Fakat özel gecelerde söylerim bir kaç şarkı :DNeden olmasın!!!!

Kendine ii bak,aslan! arada uğra bzm foruma!
Herkese sevgiler,saygılar...

Eywallah Cem!
Yorumların için çok teşekkür ederiz! Ewt Mertcan'ın da gelmesiyle grup iyice oturmaya başladı. Bakalım konser sonrası beste çalışmaları nası gidicek... Mertcan şimdiki besteleri gayet güzel söylüyo, hepsini öğrendi yani konserde besteleride çalabilicez! :D
Kendine ii bak!
Bu arada herkese slm!!!

Geri