Roulette (Alternatif) - Ankara

başarılar!

24 Ekim Pazar Biziz RockBar'da saat 19:30' da başlayan konserler'de sahne alacak gruplar sırası ile:
RouLette
Kaotik
PokerHead
Sürgün

Güzel ve keyifli :metal bir gece :metalhead :beer geçirmek dileği ile...

Sevgiler,Saygılar...

(TAMAM OYTUN DEİŞTRDİM BAK!)

Bütün sahne alacak olan gruplara tekrar başarılar ama burak unutma herşeyi büyük harfle yazmak forum kurallarına aykırı dikkat et sonra forumlarınızın başına kötü şeyler gelmesin ;) Başarılar beyler en yakın zamanda görüşmek dileğiyle...

Pokerhead vokal
OYtun

MeRcO demiş ki:
his-infernal-majesty demiş ki:
Bide mertcan uye olsa su siteye yahuu :) dimi beyler??/

iste geldim burdayımmm!! eheh

OOoo merco supersin yaw hosgeldn abe :) Beyler hepinize basarilar 24 ekim icin, umarim hersey iii gider. Memo fazla strest yapma abe, gsl calicaksn iddiaya bile varim istersen. Kameraya cekmeyen encule olsn tmmi?? :) Kaotik, Surgun ve Pokerhead e de basarilar. Umarim herkes icin gsl bi gece olur. Saygilar sevgiler..

Dikkat!!!!!

Kötü bir haberim var! :(
Öğrendimki Biziz'de program değişmiş ve konserlerin başlama saatleri 18.00 e alınmış.Bu haberin son dakika verilmesine üzüldüm, çoğu kişinin bu yeni programa göre günlerini ayarlamaları gerekiyor sanırım.Biziz'n verdiği yeni program öyle ise bizde bu format'da hareket edeceğiz :bilmem

bu Programa göre24 Ekim Biziz RockBar'da Pazar Günü:
RouLette saat 18.00'da sahne alacaktır sırası ile diğer gruplar takip edecektir...

Kaotik
Pokerhead
Sürgün

:!: Gerekli bilgileri buradan alabilirsiniz...

mertcan hosgeldin.. kaç gundur giremiodum bi geldimki mertcan burda!!!! olm bu haftasonu için harbi çok pardon.. bidaa olmııcak söz.. ölsem yine gelecem..

BÜTÜN 24 EKİM 2004 BİZİZ DE SAHNE ALACAK GRUPLARA!

AFİŞ PERŞEMBE GÜNÜ BASILACAKTIR.ŞU AN ELİMDE TASLAK DURUYOR İSTERSENİZ ÇİZİMİ SİZE YOLLARIM. BANA ULAŞABİLECEÐİNİZ BİLGİLER PROFİLDE YAZILI!

arkadaslar stüdyonuza geldim çok begendim yani simdi yalan söölemiim merco yu ikinci kez dinliorum ama ii yani baya umarim konserde patlamazsiniz simdiden basarilar diliorum size kendinize ii bakin hadi byes.... :D

beyler konsere az bi sure kaldi, memo grubuma guveniorm dio, hersey ii olacak! Beyler zaten hata cikmasi icin neden yok, hepiniz iiisinsz. Daaatin ortalii 24 ekimde! Herkeshlere bol sanslar, insallah en yakin zmnda yaninizda olajam. basarilarrrrrrr saygilarrrrrrrr sevgilerrrrrrrrr

Stress ne demek?????????????????? :D Bize ne kadar uzak bi kelime!
Yok yunucm abartmayalım, düzenli bir şekilde haftada 2 kez çalıştık. Her şey yolunda ve güzel bir performans sergilemek için geriye sadece günleri saymak kaldı. Bizde seni aramızda görmek isterdik ama olmadı.
Sen grubuna güven koçum, gözün arkada kalmasın... ;)

STRESS Mtress deyip beni deli etme! :twisted:

Geri