yazı tura

hakkini vermem gerekir, oyuncular cok iyi; teknik detaylardan anlamam, eminim onlar da cok iyidir ama benim izlemekten keyif aldigim bir film asla olmadi. bu denli kaliteli insanlar biraraya gelmisken biraz daha izlenebilir bir film yapmamalarina uzuldum - yapamamislar demiyorum, tercihen yapmamislar.

alonesong demiş ki:
bence hiç olmamış.uğur yücel daha iyisini yapmalıydı..
Daha ne olması gerekirdi diye merak ediyorum filmin işlenişi,Olgun Şimşek'in (Rıdvan)filme yansıttığı hüzün,Kenan İmirzalıoğlu'nun(Cevher) deliliği bu kadar iyi yansıtılamazdı diye düşünüyorum..Son yılların en iyi Türk filmlerinden biri diyebilirim bu film için.Avrupa ve Hollywood filmleri b.k yemiş diyen çok insan oldu filmi izledikten sonra ki bence de..

iyiydi hem de çok...

Kenan imirzalıoğluna önyargımdan dolayı izlemeyi reddediyodum bi de filmin bi afişi var( iki asker arkadaşın sarılmış gülerken ki fotografı)o filmi görünce komedi filmi sanmıstım hep, yanlışpromosyon olmuş bence...

neyse sonuç olarak artıkın izlemiş ve cok begenmiş bulunmaktayım Olgun Şimşek zaten vazgecemediğim oyuncular arasındadır Kenan İ. idare ederdi role yakışmıştı...

İki hikaye de iyi işlenmişti ama 1.hikaye benim gözlerimi doldurdu :cry: acıkcası,bi de 2.hikaye'de Cevher'in(kenan i.)kardeşinin gay barda ona aralarındaki farkı anlattıgı sahne etkilyeciydi özellikle...

film güzel çünkü biçok konuyu aynı anda işlio ve bu konular içiçe olmasına rağmen hiçbiri diğerninin içine etmiyo. izlenmediyse ilk iş bi dvd mağazasına gidilmeli.

Geri