Duygu Asena

Üzücü hemde çok üzücü... Hastalığa nasıl yenilir demiş bir arkadaş ama aslında doktorların söylediği birşey var yakalandığı hastalıkda en fazla 3 ay yaşarmış insanlar duygu hanımda 2 yıl yaşayarak güçlü bir kadın olduğunu gösterdi..Herzaman öyleydi zaten.. En çok üzüldüğüm artık o güzel yazılardan mahrum kalıcak olmamız...

onun kitapları herzaman bana çekici gelmiştir.. hernekadar cogu ınsan sevmesede cok iyi yazarlardandı.. üzüldüm o artık yok..

onu kaybetiiğimize üzülmedim, sevinmedimde! türkiye ona çok şey borçlu değil.ondan önce türkiyede hiç bayan aydınlarımız yokmuş gibi yansıtılması, yada belli bir birikimle bu noktaya gelinildiğinin görmezen gelinip bu başarının duygu aseneya bahşedilmesi nekadar doğrudur bilemiycem.nihat gencin çok güzel bir sözü vardır"türk kadını sevişmeyi duygu asenadan mı öğrendi?"

http://www.youtube.com/watch?v=zOJqI3OuCxE&mode=related&search=

Paramparça kitabını okumanızı tavsiye ederim. hayata bakış açımı değiştiren insanlardandır duygu asena + ben de feministim.
ama ülkemizde hala feminizm i başka şeylerle karıştıran insanlar var.
feminist olduğu için aşağılanması gerekmiyor bir insan saygı duyulması gereken bir durum kanımca.

allah rahmet eylesin :( melekler yanında olsun duygu abla..

Geri